Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után visszaáll a...

Szoptatás után visszaáll a mell eredeti mérete? Kis mellnél is?

Figyelt kérdés
13 hónapja szoptatok, nagyon kicsi mellem volt, és most élvezem, hogy lett valamekkora. :) Már csak ritkán szopik a picim, azaz nincs is úgy tele a mellem, mint korábban, mégis megmaradt ez a nagyobb méret. Lehet, hogy ha végleg vége a szopnak, akkor visszaáll?
2010. febr. 10. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen én így jártam, de aztán jött a második terhesség :)
2010. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha, na jó, de ha azt szeretném, hogy a mellem nagyobb legyen, mint a hasam? :DDD
2010. febr. 10. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt a méret, de a formája/tartása sajnos nem :( (28 éves voltam) De ez is biztosan alkat függő, kinek mennyire rugalmas a bőre, stb.
2010. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak 1 hónapig tudtam szoptatni,akkor is pótlással,de nem lett ugyanakkora a mellem,2 melltartómérettel nagyobb.6 hónapja szültem.
2010. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kis mellem volt, amíg nem szültem. Minden terhességnél kb. 1 mérettel maradt nagyobb...most a 4. babát szoptatom :))) Szóval, alkatfüggő a dolog, ugyanúgy, mint az, hogy megereszkedik vagy sem..az enyém sokkal jobb lett, mint előtte :)
2010. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én játram akkor a legrosszabbul: előtte sem volt valami nagy, de még kisebb lett szoptatás után. Most jön a második babó, a férjem meg is jegyezte, hogy "hm megint nőttek a cicik". Na de meddig marad ekkora. Ez pechhhhh :(
2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
08.24 esnek. Gratulálok a 4 babához!!:)Irigyellek, nagyon:)
2010. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi :)) A nagyok mát kamaszok, így most nagyon jó újra babázni :))
2010. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!