Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a szilikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szilikon mell és az eredeti mell között?

Figyelt kérdés
Segítsetek, hogy melyik a jobb. Várnám a tapasztalatokat is. Előre is köszönöm
2011. szept. 28. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi a különbség? A szilikon.
2011. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A szilikon mell tesz nővé. Anélkül hogyan akarsz ismerkedni, vagy csak egyszerűen létezni, emberek közé menni?
2011. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A ffiak többsége azt mondja az eredeti, de egyik sem mondja, h a szinte semmi. Szóval ha van melled minimum egy B kosár akkor eredeti, ha nincs akkor szilikon. De én nem tetetnék szilikont az fix...igaz nekem nagy mellem van, igazából én még kisebbel is nagyon jól meglennék...
2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a jobb amelyikben nincs szilikon, és mégis úgy néz ki mintha lenne benne.
2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
a pénz
2011. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi bajom van a szilikonnal hogy úgy van "tervezve" hogy álló helyzetben egy jó melltartóval(vagy nélküle) szép formát/dekoltázst adjon.Viszont pl.ha háton fekszik a csaj akkor úgy meredezik ami nem természetes látvány,ha meg előrehajol akkor meg súlya és a szilikon természete miatt függőleges "hurkák" látszódnak rajta.
2011. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Magyarul parasztvakítás.
2011. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagy mellről van szó inkább szilikonos mert az origi lóg általába kicsibe pedig eredeti logikus módon.
2011. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mustafa33 ***** válasza:
89%
Szerinted van különbség a szója párizsi és a Pick téliszalámi között? Ha nincs, akkor a kérdésedre is az a válasz.
2011. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Az eredeti jobb, de k*rváknak jó választás a szilikon.
2014. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!