Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a kislányom, mikor...

3 hónapos a kislányom, mikor hazaérkeztünk a kórházból, az első héten lement 12 kiló (78 kilóval mentem be szülni,56-ról indultam), azóta ha megfeszülök sem tudok többtől megszabadulni. Adjatok tanácsot, hogy hozhatnám legalább nyárra formába magam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
torna es minimalis dieta! Hiaba irnek itt neked barmi mast hiszen ez a titka. nem irtad hogy szopik-e meg a babad de ha igen akkor is lehet megfeleloen dietazni egyszeruen csak kerulod a lisztet es a cukrot. En egy eve szultem (57-rol indultam es 74-el mentem korhazba) mire a pici 6 honapos volt mar lefogytam most meg arra sem emlekszem hogy milyen volt nagy hassal. A fiam meg mindig szopik tehat a dieta nem ment a tej rovasara.
2010. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szopik még. Úgy hallottam, hogy a szoptatással csak úgy olvadnak majd a kilók... Hát nálam nem. Az első héten is úgy fogytam annyit, hogy nem volt időm se főzni, se bevásárolni, alig ettem. De persze nem így szeretnék a többi feleslegtől is megszabadulni. Tornázom már a 6. hét óta, csak a diétával állok hadilábon. A lisztes cuccok telítenek el, azt muszáj ennem, ha nem akarom, hogy egész nap korogjon a gyomrom.
2010. febr. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!