Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit ajánlotok náthára, meghűlé...

Mit ajánlotok náthára, meghűlésre amit lehet szoptatás alatt is szedni?

Figyelt kérdés
Nagyon keményen megfáztam, gyakorlatilag percenként orrot fújok, meg tüsszögök.Nem fáj semmim, lázam sincs.
2010. febr. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagymateát


karamellizálj kevés cukrot (lábasban kb. 1 evőkanál,kevered, barnul)

Önts rá vizet, szeletelj bele 1-2 vöröshagymát, főzd meg, szűrd le.

nagyon jó hatású és finom is.

ha a baba nagyobb lesz, ő is kaphat ilyen esetben

2010. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
En ugy tudom hogy semi felegyogyszert nem lehet szedni,mert az benelesz az anyatejbe,es a tejed is elmehet tole.igyal teakot es amenyire tutsz pihenj.
2010. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a Sinupret cseppet! Ezt lehet szedni kismamáknak is!
2010. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Coryzalia,kifejezetten náthára van,homeos,szoptatás alatt is szedhető.Én terhesen próbáltam először,nagyon jó volt.
2010. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell ezt ennyire veresen felfogni egy aszpirintol nem lesz semmi bajotok. Szopi utan kell bevenni ha lehet pezsgotabletta formaban mert hamarabb a szervezetbe kerul igy. a kovetkezo szopira mar nyoma sem lesz...ki sem lenne mutathato a tejedben. Meg mindig jobb 1-2 aszpirin mint egy komoly hules amit aztan raragasztasz a picire akinek 0 az immunrendszere
2010. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hársfa tea, C-vitamin.
2010. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!