Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek igénytelenség ez...

Szerintetek igénytelenség ez egy szoptatós anyukától?

Figyelt kérdés
Ha 2 napig a fürdése úgy néz ki, hogy arcmosás, hónalj, mell és intim részek. A 3. nap zuhanyzás.
2015. febr. 19. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En csaszarral szultem, utana 10 napig csak cicamosdas volt engedelyezett. De a hajmosast is megoldottam. Nemcsak hogy igenytelennek ereztem magam, meg a kozerzetem is sokkal rosszabb volt. Eletem legjobb zuhanyzasa varratszedes utan volt :) El sem tudom kepzelni, hogy ne zuhanyoznek minden nap.

Minimum fura, de egyetertek a tobbiekkel, inkabb igenytelen, hogy nem zuganyzik, aki barmikor megteheti.

2015. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
furcsa, én amikor még szoptattam, rengeteget zuhanyoztam, naponta többször, folyamatosan büdösnek, és izzadtnak éreztem magam. szerintem 1-1 nap "oké", ha ez van, de hogy két napig? igénytelen, igen
2015. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!