Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ötletnek tartjátok ezt?...

Jó ötletnek tartjátok ezt? Jót tennék vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Sajnos a többiek eléggé kinézik maguk közül, mert nem jól öltözködik (pedig van pénzük), zsíros a haja, nem szól senkihez stb... Én sem vagyok vele olyan jóban, de arra gondoltam, hogy esetleg felajánlhatnám neki, hogy elmennék vele fodrászhoz vagy ilyenek, persze úgy, hogy ne sértse... Mert a többiek tényleg gonoszak vele, beszólogatnak neki, senki nem ül mellé ilyenek. Még mindig nem sikerült beilleszkednie, pedig már lassan 3 éve együtt vagyunk és mindenki megtalálta már a helyét. Szóval jól tenném e, vagy inkább hagyjam és ne is próbáljak változtatni?

2013. márc. 19. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kedves vagy! :)


Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, biztos értékelni fogja! Aztán lehet hogy ő direkt ilyen, és csak nem érdekli senki az osztályodból! De mit veszíthetsz? Lehet hogy tök jó fej! :D

Amúgy mennyi idősek vagytok?:)

2013. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak barátkozz vele. Különben én a helyében először azt gondolnám csak megakarsz szívatni.
2013. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélgessetek, a fodrászt hagyd későbbre. Még nem tudod milyen, lehet, hogy, hiába fogalmazol finoman, csak megsérted vele. Szép gesztus, csak óvatosan, mert ha szegényt mindenki szekálja, lehet nem nyílik meg könnyen, és egyből rosszra fog gondolni.
2013. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én májusban töltöm a 13-at, ő meg már betöltötte. Remélem, hogy tényleg nem veszi rossz néven, mert őt már mindenki csak elrettentő példának használja, pedig nem lenne se csúnya, se ízléstelen, ha egy kivsit adna magára.. Remélem sikerül :)
2013. márc. 19. 21:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Becsületedre válik, hogy ilyen gondolataid vannak! Maradj meg ilyennek!
2013. márc. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

le a kalappal előtted :)


Én magam is a kiközösitettek közé tartoztam anna, egyetlen igaz barátnőm volt, aki a mai napig meg is maradt. (20 vagyok)


Barátkozz vele. Ha már annyira jóban vagytok, hogy eljártok ide-oda a sulin kivül, akkor felhozhatod, hogy menjetek el fodrászhoz, kozmetikushoz, stb. Sőt, csinálhattok ottalvós bulit is, és akkor megcsinálhatjátok egymás haját is. Legyél kreativ :)

2013. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet megpróbálni:) Régebben én is próbáltam egy lánynak segíteni,mert nagyon sajnáltam,de vállat vont,mosolygott egyet és azt mondta,hogy " Figyelj,ilyen emberek miatt,mint ők nem vagyok hajlandó megváltozni" megköszönte,hogy próbálok neki segíteni és elment. Rendes lány volt ő,csak kicsit másabb,mint mi,nem szeretett velünk lenni,inkább olvasott mindig.Ő ilyen volt. 8.végére már mindenki megszokta őt,hogy ilyen.

Valamelyik nap összefutottam vele (most vagyunk 10.-esek) és rá se ismertem :D Teljesen megváltozott. Azt mondta,hogy nagyon jó osztálya van,szinte mindenki olyan,mint ő (művészeti suliba ment)és,hogy nagyon jól érzi magát és végre olyan lehet amilyen valójában.


Sok sikert!

2013. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg ne szóljál bele az ő közösségi életébe. Foglalkozzál saját magaddal és ne másokéba szóljál bele. Lehet, hogy ő pont az szereti ha kívülállóként tartják őt számon, és távolról figyeli az osztály "életét". Nem mindenki szeret mindenkivel jóban lenni, meg állandóan körül ugrálni. Magányos farkasnak is lenni kell. Illetve nem 3 év után kellene ebben segítened, amikor már mindenki megtalálta a helyét. Szerintem te is képmutató lány vagy, aki most összeveszett a barátnőivel, vagy téged is kirekesztettek és most ezért, keresed annak az osztálytársad társaságát. Miért nem az elmúlt 3 évben segítetted őt a beilleszkedésben??
2013. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hú, húúú, oké, a fejem azért ne harapd le!!! De tisztázzunk egy-két dolgot:

Vannak barátnőim és egyikükkel sem vagyok összeveszve. Miért lennék képmutató? Azért mert ÖNSZÁNTAMBÓL, úgy, hogy senki nem kért szeretnék neki segíteni

2013. márc. 20. 17:30
 10/19 A kérdező kommentje:
(bocsánat a vége lemaradt) ...? És tudod egy pár gondolatnak idő kell, míg megérik benned. És igen, én sem vagyok szent, nem is voltam, sose leszek az, de ha szerinted ez nem jó ötlet elfogadom, mert az én fejemben is megfordult, hogy nem is akar semmit tenni ez ellen... Amúgy egy lány van, akivel jóban van, de vele nincs mindig együtt óránk és kb. annyiból áll a kapcsolatuk, hogy egymás mellett ülnek, és ennyi.
2013. márc. 20. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!