Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 napos baba szoptatásában...

9 napos baba szoptatásában szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták hogy váltott mellből etessem 20perc egyiken aztán csere. De most már nem lakik jól így. Ma megpróbáltam egy mellen hagyni addig amíg ő el nem engedi de 35-40 perc után látszott rajta hogy "mérgesen fújtat". Azt hittem nem jön neki már semmi. Mellszívóval csináltam próbafejést és tökéletesen jött még tej.Visszaraktam de ugyanúgy fújtatott. Mellet cseréltem és evett tovább nyugodtan. Teljesen tanácstalan vagyok hogy kéne csinálni vagy hogy jól csinálom-e. Magától nem nagyon hagyja abba az evést.
2015. febr. 23. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, hiaba jott volna még az adott mellbol, at akart menni a masikra. en nem bantottam, 20 perc utan etettem a masikbol is 15 percet. 7 hos, még mindig szopizik tehat bevalt. hozzateszem reggelente azert fejtem szopi utan.
2015. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az elején hìgabb tej jön, olyan, mintha inna. Lehet a zsìrosabb tej után megint azt kìvánja.
2015. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy így kevés lesz a tejem hogy a végét nem issza ki. Kedves első válaszoló kicsit megnyugtatott. Az normális hogy valamikor 2 vagy 1,5 óra múlva éhes valamikor pedig 3-4 óra múlva? Szoptatás után nem is alszik el rögtön nézelődik akár egy órát is. Alig alszik.
2015. febr. 23. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
a 2 óránkénti evés teljesen normális még nagyobbnál is :-) ha pedig nem eszi ki,egyszerűen fejd le miután büfizett,így nem gyülik fel,nem gyullad be és nem csökken,plussz lesz egy kis tartalékod is. mindig azzal a mellel kezd az etetést,amivel az előzőt befejezted
2015. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. az én babám 2 órát aludt napközben összesen, 4 hos koraig, 4-6 hos kora kozott 0,5-1 orat (!) most hèt hós, most alszik 3-at, mint egy normalis baba. tehat a keves alvas is belefer. mellesleg nem hasfajos? nem tekereg, alszik el nehezen este?
2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem alszik el nehezen illetve nincs sírás meg ilyenek. Szerintem nem fáj a pocija. Köszönöm a válaszokat :) Kicsit megnyugodtam.
2015. febr. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!