Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi bajom lehet? Fülbe zúgás,...

Mi bajom lehet? Fülbe zúgás, utána bal kéz zsibbadás, és ájulásérzés.6 hetes a kisfiam és ez a második eset volt, szoptatás után.

Figyelt kérdés
És most eltartott 1 órán át a zsibbadás és hideg érzés a végtagjaimba.
2015. febr. 25. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2015. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomás! Mindenképp mérd meg!!!
2015. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom jó,egyedül a pulzusom ugrott le.
2015. febr. 25. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor stabil a szivveresed? Szivritmus zavarral éreztem ugyanezt. Nem tudtam mi bajom. Szédülés miatt vizsgáltak ki és pocsék volt az ekg-m. Eleinte időszakos volt utána folyamatos. Egyszerű dolgok is okozhatják mint magnézium hiány.
2015. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát magnéziumot is szedek :( a gyerekeimet félte,itthon vannak velem és ha egyszer el is ájulok....
2015. febr. 26. 08:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és szülés előtt az ekg-m is jó volt
2015. febr. 26. 08:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak hirtelen leesik a vernyomasod. Nehéz mérni mert ha alapból jó, attól még hirtelen leeshet aztán vissza is áll pár percen belül csak ugye akkor nagyon rossz tud lenni.
2015. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kalciumhiány miatt is lehet, az gyakran kialakulhat szoptatáskor, mert a tejbe rengeteg kalcium megy ki a szervezetből. Calcimuscot igyál meg naponta egy ampullát, jót fog tenni.
2015. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

D-MER?

2015. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!