Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek szüksége anyatejre?

Van valakinek szüksége anyatejre?

Figyelt kérdés
A X-ker-ben lakom. Napi 300-350 ml-t tudnék biztosítani ha meg tudjátok oldani az elszállítást. eddig az anyatejeseknek adtam, de berágtam rájuk. :(
2010. febr. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történt ha szabad kérdeznem, hogy ennyire berágtál rájuk? Én sem szeretem őket, de azokat meg sajnálom akik tőlük kapnák a tejet és hát állítólag elég kevesen vannak tejadó anyukák.Így kitartok.Mert sajna nem mindenki tudja kifizetni, hogy ő maga adjon a tejadó anyukának pénzt a tejcsiért.:-(
2010. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (18. kerület) a védőnő szokott összehozni így párokat, kérdezd meg, hátha tud olyan anyukáról a környéketeken, akinek kevés a teje és elfogadná.
2010. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Azért rágtam be rájuk, mert elég sok tejet adok nekik, s a minap az egyik pozitív visszajelzésnél mondtam a szállítónak hohy mindegy mert mostantól akkor minden alkalommal külön üvegbe fejek és akkor ha egy nap esetleg becsúszik egy pozitív azt legalább nem keverem össze negatívval, erre ő közölte hogy tök mindegy mert ők úgy is összeöntik, mert nincs pénz minden üvegből mintát küldeni. Aha fasza és ami pozitív azt ugye el öntik. Na most nekik jár a szájuk hogy mekkora szükség van az anyatejre akkor mért öntik el?????? Mért éri meg nekik hogy a tőlem literesleg elhordott tejet el öntsék. Inkább keresek valakit aki megbecsüli és nem csak a szája jár. Amúgy egy hete könyörgök nekik a szájmaszkért meg a kenőcsért mert a sterilizálójuk véresre szárította a kezem, mindig elfelejtik hozni. Tegnap amúgy jelentkezett egy anyuka hogy kellene neki mert örökbefogadta a kisfiát és jól jönne egy kis természetes kaja. Örömmel adom neki és nem érdekel a pénz.

2010. febr. 14. 08:21
 4/5 A kérdező kommentje:
A védőnőt már kérdeztem amúgy azt mondta hogy nem tud senkit. Az anyatejesek meg pasztörizálják a tejet szóval nem értem hogy mért kell elönteni ha az összcsíraszám nem megfelelő. Erre van a pasztőrizálás hogy elölje a csírákat, nem baci volt benne csak csíra szóval nem értem, na mindegy, már nem is érdekel, hétfőn lemondom őket.
2010. febr. 14. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Most már megértelek. Hát ez tényleg érdekes hogy kiöntik. Tőlem is vitte egy anyuka egy évig és nem pasztőrizáltuk persze otthon, és mégsem volt soha baj vele.

Tényleg aranyos vagy, hogy odaadod csak úgy az örökbefogadott babának.:-)

2010. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!