Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a babám a szoptatásra?

Figyelt kérdés

2 napot kórházba voltam, a 8 hetes kislányom ez idő alatt tápszert kapott cumisüvegből. Ahogy hazajöttem, még vártam 24 órát, hogy a gyógyszerek amiket én kaptam ne menjenek át a tejbe. Ma viszont már szoptathatnék, de nem akar szopizni. Szív kb 3at majd elfordítja a fejét, sok levegőt nyel. Hogy szerettessem meg vele újra a cicilést?

Már kínomba most lefejtem neki a tejet, de ez ugye eléggé rossz megoldás, mert egyre kevesebb fog neki termelődni, és így sincs annyi tej mint azok előtt.



2015. febr. 28. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

igen a cumizavar :-( abból kényelmesebb enni,ezért nem akar szopni. én is így voltam vele,sárgaság miatt nem is volt ereje szopni,mire meggyógyult nem kellett neki. a végén már meg se próbálta,vísított mikor mellre akartam tenni és a 2 kezével tolt el magától. inkább éhen maradt volna,mint,hogy szopjon. ekkor vettem neki medela calma üveget.

[link]

úgy gondoltam,hogy ha ebből is úgyanolyan nehéz (tényleg az,vízzel megnéztem) akkor előbb-utóbb mindegy lesz neki miből eszik. így is lett,másnap már szopott :-) egyébként fejéssel is lehet tejet szaporítani nem csak szoptatással csak alkalmas mellszívó kell hozzá,és akarat. én dupla szívófejes gépit használok. ha tejet akarsz szaporítani a lehető legtöbbet szoptass és fejj amennyit csak bírsz,akár "üres" mellel is,és éjszaka is.

2015. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!