Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Félig tápszeres-félig anyateje...

Félig tápszeres-félig anyatejes babátoknak adtok vizet, teát vagy bármi folyadékot? 1 hónapos baba, eddig nem kapott még a tejen és tápon kívül semmit.

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli nem kell. Az én fiam 3 hetes korától teljesen tápszeres volt és nem fogadott el kb. 6 hónapos koráig semmit inni. Igazából onnantól iszik normálisan, hogy azt eszi, amit mi.
2015. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wiky93 ***** válasza:

Én adtam és azóta is adok neki mind2-t (2hós a babám)

Unokanővéremék 5hónapig nem adtak a babának se vizet se teát, ki is voltak tőle bukva, hogy a gyereknek nem adtak inni :)

2015. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ki volt tőle kibukva?
2015. márc. 7. 09:01
 4/8 Wiky93 ***** válasza:
Védőnő, háziorvos, rokonok
2015. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes, mindenhol azt mondják, hogy nincs szüksége másra ezeken kívül még.
2015. márc. 7. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen pedig nem kellene kibukni, mert még tápszeres babát sem kell itatni, ha nem igényli.
2015. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudjuk meg, hogy igényli-e?
2015. márc. 7. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkínálod, ha kéri igényli, hanem, akkor nem és nem erőlteted tovább. Ennyi.
2015. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!