Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nőtt már valakinek nagyon sok...

Nőtt már valakinek nagyon sok méretet a melle terhesség, illetve szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Nekem, 70B-ről 70G,H méretűre nőtt 7 számot, már két gyerkőcőm van egy éve nem szoptatok, de még mindig 4 számmal nagyobb az eredetinél, van mégy esély rá, hogy valaha visszamegy a normál méretére, vagy ez már marad?

Normál testalkatu vagyok, 52 kg, 60-nal szültem mindkétszer! A melleim meg még mindig 70E!


2015. márc. 11. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is majdnem ennyit nőtt,fél éves szoptatom, 80g-s. mondjuk nekem kb d-dupla d-ről. egyenlőre nem mozdul,ekkora :-) hát a polóim jó része nem jó,meg a kardigánokat nem tudom összehúzni ekkora melleken,plusz vagy egy vagyonért veszel anita melltartót,vagy egy tescos sátrat. szóval szép szép de vannak hátrányai
2015. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem tetszik, utálom, túl nagy a testalkatomhoz, én turiba találok nagyon jó melltartókat, de még így is fáj a hátam, meg a vállam! Borzasztó az alvás, ki kell támasztani, én utálom! Nem is értem sokan miért szeretnének nagy mellet!
2015. márc. 11. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
75 AA-ról 75 C-D-re. Most, hogy már nem szoptatok, csak két diónyi méretű, üres bőrdarabka lóg. :"(((((
2015. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

85 D-ről 85 G-re. A tököm tele van vele, hogy más 5 melltartót vesz azon az áron, amiért én 1-et tudok és azt sem lehet akárhonnét megrendelni, mert fel kell próbálni fixen, nehogy kilógjon valahol. :(

Már rég nem szoptatok, a cicik viszont maradtak ekkorák.

2015. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bárcsak nekem is két dió lógna ott! Annak ellenére nem olyan lógós, hogy ennyit nőtt, de inkább lenne két ici pici üres tejeszacskó, csak ne nézzek ugy ki mint egy két lábon járó csöcs, és ne cipeljek legalább 4-5 kilót a mellkhasamon! Amugy megy nagyon erősit a nagy mell, sokkal több kilónak néznek miatta mint amennyi vagyok!

Kedves válaszoló akinek visszement a melle, mennyi idő után?

2015. márc. 11. 20:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fürdőruháról meg ne is beszéljünk, a kosármérethez legalább 90 vagy 95-ős mellbőség tartozik, nekem meg még a hetvenes is nagy! A bugyi meg kb egy 120 kilós nőre jó! Meg akármilyen nem is tart meg ekkora mellet, mert ugye a természetes nem ugy áll mint egy mütött! A vékony nagymellű nőkre nem gondolnak!
2015. márc. 11. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
na ja,bármilyen boltba bemegyek tök szép csipkés melltartók vannak a kisebb méretekben, az enyémbe meg max 1 ronda fekete,fehér sátor. én is vehetnék jó pár olyat egynek az árából,ami jó rám. fürdőruhába meg imádkozzon az ember,hogy ne buggyanjon ki :-) áh bugyis szettet én soha nem veszek,ekkora melltartónak a bugyijából sátrat verhetnék fel a kertbe :D
2015. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a diócicis. :) Szoptatás után kb. 5 hónap múlva tűnt el teljesen belőle a mellszövet, még az is, ami terhességem előtt volt. Elhiszem, hogy nyűg a nagy mell, de hidd el, a semmi mell is az, mert se melltartót, se normális felsőt nem tudok hordani, ez is borzasztó.
2015. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akinek pici van még kisebb lesz, akinek meg alapból nagy még nagyobb, olyan igazságtalan! Négy éves a lányom, a fiam 2,5, kb 3 évet szoptattam, remélem még van esély, hogy visszahúzódjon! Köszi a válaszokat! Kár, hogy nem lehet mindenkinek jó!
2015. márc. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!