Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van esély rá, hogy ha már nem...

Van esély rá, hogy ha már nem szoptatok még ennyit sem akkor lemennek a plusz kilók?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja szültem, de is indult a tejem egy héten belül, fejni nem tudtam, mert annyi nem volt de folyt rendesen. Most már sajnos alig van tejem, pedig mindig cicire teszem a babát, fejéssel is próbálkoztam. Többen azt mondták,hogy szoptatás után lemennek a plusz kilók és a hasam is laposabb lesz, engem eléggé zavar,hogy ekkora hasam van, nem tudom hány kilóval mentem szülni, sosem voltam nádszál vékony, de pont jó volt, (bár amikor megismertem aférjem, akkor vékony voltam egy betegség miatt, ő elharozta,hogy felhízlal) A férjem megvan velem elégedve, de én magammal nem. Még nem jött meg szülés óta, van esély arra,hogy lapos lesz a hasam? és lemennek sa kilók? Mielőtt bárki rám förmedne, nem azért nincs tejem, mert nem szoptattam, mint írtam szoptattam, fejni is próbáltam, sőt még most is próbálkozom. Mit gondoltok? Köszönöm előre is.

2015. márc. 17. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nem a szoptatástól nem mennek le azok a kilók, bár még nagyon kicsi a baba. azt mondják, hogy a bőr annyi idő alatt húzódik vissza amennyi alatt kitágult, mondjuk legyen fél év. a kilók meg a helyes táplálkozással és a mozgással fognak lemenni. szoptatástól függetlenül ezt megteheted már most is.

én 10 hónapig szoptattam, ezalatt bőven minuszba fogytam pedig előtte is vékony voltam :(

2015. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem tökéletesre sportolt alakom volt. (Kockás has és minden egyéb.) Későn kezdett el nőni a pocakom, de a végére akkora lett, h azt kérdezgették, h ikreket várok-e. Szülés után pár héttel súlyra annyi voltam, mint előtte, de a hasam...Jajjj. Mostanra kezdett szépen visszahúzódni, de még mindig pudingos. 9 hónapos lesz jövő héten a gyerkőcke.

A nagymamám 3 gyereket szült, nekem azt mondta, h kb 1-1,5 év kellett neki mindig a visszaalakuláshoz.

2015. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nincs tejcid azzal nem tudsz mit tenni. Tudom, hogy sokan megszólják azokat az anyukákat akik nem tudnak szoptatni mert "biztos nem akarnak" de sajnos van az úgy hogy nincs tejci. Nincs mit tenni. Írták már előttem, hogy a plusz kilók bizony csak kaja odafigyeléssel és mozgással fognak lemenni. A has bőrének illetve a hasizomnak pedig idő idő idő!! Statikus hasizom gyakorlatokat csinálj (ha már szülés óta eltelt elég idő) az a belső hasizmokra hat ami szépen visszahúzza a helyére. A fogyásaal figyelj, inkább lassan mint hirtelen hogy a bőrnek is legyen ideje követni különben bizony lötyi marad! Sok sikert!! 😉

Jaaaa és tök szuper a férjed hogy imád így is meg minden de ha TE nem érzed magad jól a bőrödbe akkor változtass..a kisugárzásod is jobb lesz!

2015. márc. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!