Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes lenne visszahozni a...

Érdemes lenne visszahozni a tejem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hónpos a kislányom, 3 hónaos kora óta tápszeres mert tejfehérje érzékeny volt amit mostanra kinőtt. Ha megnyomom a cicim 2 csepp jön és nem több. Az a baj hogy a cumisüveget is nagyon nehezen fogdja már el mert nagyon hozzászokott a kanálhoz,többször próbálkoztam szoptatni hogy hátha elfogadná a cicit és visszahozná a tejet de amint elfektetem üvölt,már mindenhogy próbáltam szóval szerintem csak a fejés segítene,de nem tudom hogy ilyen korban érdemes leene egyáltalán újra szoptatni. Segítenétek tanácsokkal? Köszönöm előre is.
2015. márc. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút szoptatáspárti vagyok, de nem küzdenék ebben a helyzetben már.
2015. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érdemesnek bármikor érdemes,de neked kell eldöntened ezt. tudod,ez nagyon kemény munka lenne ám. cseppekről visszahozni. nekem napi 2x 80 ml-t fejtem össze,3 hétbe tellett szaporítanom,na de egész nap szoptatás-fejés szoptatás fejés. el kell döntened,te bevállalod-e,hogy heteken át a fél-egész napot rászánnd. én nem tudom mondani,mit csinálj,te érzed. vissza lehetne hozni az tény,de az ára meglenne
2015. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát mindenképp megér.

Legalább utólag nem tehetsz szemrehányást magadnak, hogy meg sem próbáltad.

2015. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia , megkèrdezhetem, hogy belevàgtàl vègül?
2015. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!