Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki napi két...

Van olyan, aki napi két szoptatással is eredményesen fenn tudta tartani a tejtermelődését?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz a babám, jelentősen csökkent a tejem, igaz, már gyakorlatilag minden étkezést kiváltottunk, csak reggel és este igényli a szoptatást. Iszogatom a Lactoherb teát, de érzem, hogy egyre kevesebbet tud szopizni a baba, és nagyon, de nagyon szeretném, ha még lenne tejem, mert tápszert nagyon nem akarok adni neki. Tapasztalatok? Ötletek? :)

2015. márc. 20. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam egy éves, kb 3-4 hónapja csak este és hajnalban / reggel szopizik. Ritkán előfordul hogy közbe iktat egy harmadikat is. Valahogy nekem ehhez igazodott a szervezetem, mert estere megtelnek a melleim. Nappal nincs is már bennük semmi. Én nem iszom semmilyen teát. Hátha a te tejtermelésed is át tud állni idővel.
2015. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát 2 verzió lehet,az egyik,hogy beáll,és lesz amikor eszik. mármint,hogy addigra termelődik mire kell,de akkor mindig ugyanakkor egyen. a másik,hogy sajnos elapad. ebbe vagy beletörödsz,vagy fejsz néhányszor. mit tudom én,egy 3-4 óránkénti fejés szépen elég már mellé,hiszen 8 hónapos,és már sok mindent eszik,és gépivel 10perc az a fejés,időbe se sok.
2015. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy beáll a szervezeted vagy elapad.Sok mindenen múlik mennyi tejed van,nem biztos hogy mindig ugyanannyi.Az én babám 13 hós múlt,reggel délben,este plussz éjjel szopizik.Teljesen változó,ha feszültebb vagyok akkor kevesebb a tejem is.Már én sem iszok semmi teát.
2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném még szoptatni a kicsit, de egyik nap olyan, mintha szinte már el is apadt volna a tejem, a másik nap meg úgy kelek, hogy mire az egyikből megszoptatom, a másikból már folyik az "áldás". :) A kisfiam nagyon akarja még, dolgozik is rajta rendesen, azzal nincs gond. Csak néha már sajnálom is, mert annyira akar szopizni, de hallom, hogy nyelni nem tud túl sokat. Valamerre billenni fog a mérleg nyelve? Vagy marad ez a a tudok is szoptatni meg nem is állapot?
2015. márc. 25. 06:44
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha 4 óránként fejnéd? úgy talán nem apadna el
2015. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.Sok minden befolyásolja.Az is hogy mit és mennyit eszel,iszol,mennyire vagy fáradt,milyen a lelkiállapotod.

Ekkora babánál én már nem fejnék.

Karamalz italt próbáltad már?Nekem bevált.

2015. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!