Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák segítség szoptatással...

Anyukák segítség szoptatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem rég szültem meg gyönyörű egészséges kisbabámat imádom szeretem ő a legtüneményesebb a világon, de nekem ez a szoptatás egyszerűen nem megy mármint igen tudok hogy muszáj etetnem szoptatom is rendszeresen de nekem lelkileg egyszerűen egy trauma soha nem mondtam senkinek de szexuálisan izgat hogy ott cuppog és...egyszóval a férjem jut mindig eszembe és hatalmas bűntudatom van hogy az én kis csöppségemet etetem és ilyen gondolataim vannak illetve izgat

ti is éreztetek hasonlót ha igen mi volt a megoldás mit tegyek már most borzasztó anyának érzem magam :(



2014. júl. 11. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagy borzasztó anya! nekem is ez volt, elmúlt, és később, amikor újból előfordult, akkor már kevesebb is volt a tejem, és áttértünk a tápszerre
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még soha senkitől nem hallottam,ezért megoldást sem tudok rá,de azért ettől nem vagy rossz anya ez biztos!
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves 1 válaszoló akkor ez el fog múlni egy idő után addig meg csak "tűrjek" ?
2014. júl. 11. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Bátor vagy..szerintem ezt sok nő érezte már,csak erről olyan "illetlen" beszélni..Számomra ez annyit jelentett,hogy ezek szerint minden rendben a szoptatással,mert nem fájdalmat okoz,hanem örömöt...Agyban szerintem hamarosan majd helyére kerül az érzés,és nézd a jó oldalát is,szerencsés vagy és valószínűleg nem jár majd libidó csökkenéssel nálad a szoptatás,mint nagyon sok nőnél..(én szoptatós időszakaimban nagyon "kívánós" voltam,ha érted mire gondolok,és nagyon jó volt újra a szex nem sokkal mindkét szülésem után)
2014. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. es vagyok, nekem néhány nap alatt "elmúlt" ez a dolog, utána néhány hét múlva jött csak újra elő
2014. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Igen én is csak itt mertem megkérdezni mert anyukámnak azért ilyet nem mondanék barátnőim közül se akartam elmondani senkinek mert olyan hülyén jött volna ki

köszönöm mégegyszer :)

2014. júl. 11. 21:11
 7/8 Julie S ***** válasza:
Az elso hetekben nekem is fura, ingerlo erzes volt, de aztan "erzeketlen" lett erre a mellbimbom. Semmi baj nincs ezzel, ne legyen buntudatod.
2014. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ElsiNiki ***** válasza:
Szerintem pont ez a 'kellemes' érzés valtja ki a tejleado reflexet a leghatékonyabban. Ez a természet rendje, szerintem csak az lehet eleinte furcsa, hogy ezt az érzést a Férjedhez es a sexhez kototted eddig. Kialakulnak majd az agyadban az új szinapszisok ehhez az érzéshez. Én mar a Férjemre nézek bután, ha a cicinkhez nyúlna..:) Az pedig, hogy ezt megkerdezted, nekem annak a bizonyítéka, hogy nagyon jo edasnya vagy. :)
2014. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!