Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatással kapcsolatban...

Szoptatással kapcsolatban ezekre szeretnék választ kapni?

Figyelt kérdés

1.van e olyan kaja ami jót tesz a tej mennyiség növelésének

2. Laktoherb tea mellett lehet valamit még plussz vitamin

3. Hajhullásra lehet valamit szedni -elkezdett hullni a hajam.

4. A bodzaszörp tényleg segít tejnövelésében

5.hetek-hónapok kellenek a tejmennyiség beállásának gondolom vannak hullámnapok hol kevesebb és hol több a tej


köszönöm


2014. jún. 19. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1) ez egyénenként változó. Sokaknál beválnak a rántott levesek, de hallottam már olyanról is, akinek pattogatott kukoricától eredt meg a teje.

2) lehet, én szedtem/szedek c és d vitamint, vasat, néha egy szem multivitamint

3) ez természetes dolog, idővel elmúlik, azon kívül, hogy bosszantó, nem tudsz (és nem is kell) vele mit kezdeni

4) én nem vettem észre :) pedig idén nagyon jól sikerült a bodza szörpöm...

5) napok alatt változik. Folyamatosan a baba igényeihez igazodik. Fejlődési ugrások környékén azt hiheti az ember lánya, hogy nem elég a teje, pedig a baba csak így állítja be a cicit a megnövekedett igényhez

2014. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nekem a kiadós levesek, valamint a húst-hússal étrend szépen beállította a tejhozamomat. Barátnőd a sok tésztára /szénhidrátra/ esküdött. De ezt leginkább Neked kell kitapasztalni. Sok pihenés nélkül ehetsz bármit. Pihenj!

2. A tea mellé jó sokáig tovább szedtem a terhesvitamint. Nem tudom, mennyiben járult hozzá, de a szülés óta nem voltam beteg.

3. Vitaminkészítményt biztosan, nekem nem volt ilyen problémám. De feltétlenül konzultálj előtte dokival vagy gyógyszerésszel, hogy szoptatás alatt mi szedhető!

4. Na, ezt tényleg nem tudom. Egy korty bodzaszörpöt nem ittam. Rengeteg tejem volt.

5. Van, akinek hamarabb, van, akinek később áll be a tejmennyisége. Nekem kellett egy jó pár hét, addig minden szopi után fejtem, aztán egyszer csak úgy döntöttem, kipróbálok egy fejés nélküli napot. Megváltás volt, és a tejem is megmaradt. Ez valamikor a 2. hónap vége felé volt. Addig nem mertem nem fejni.

2014. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ezeken aggódtam, de tényleg a baba állítja be!

van amikor észrevettem etetés után sír, még mindig sír, muszájból visszatettem megint és megint, lehet akkor nem volt több tej, de következő és következő alkalomra mindig több lett, behozza a baba igényeit, a végén meg már ott tartunk a baba hamarabb befejezi és fejnem kell a maradékot, mert különben csomók lesznek a mellben sajnos

2014. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 20. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:

1.) levesek a sok folyadék miatt

2.) persze, kell is (sok babánál hasgörcs lesz a laktoherb teától, én nem ittam)

3.) én nem szednék...elég a vitamin. Azért hull a hajad,mert inkább a babára koncentrál a tested, a hajad nem fontos (gondolja ő)

4.) a folyadék miatt biztosan :)

5.) folyamatosan nől a mennyiség a baba igényeit követve. Homeo golyócskák csodára képesek

2014. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!