Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Péntek...

5 hetes terhes vagyok. Péntek éjszaka volt egy eős hasgörcsöm, utánna amikor megfürödtem rózsaszínes váladék volt a törölközőn. Ez vetélést jelent-e?

Figyelt kérdés

Péntek éjszaka volt egy eős hasgörcsöm, utánna amikor megfürödtem rózsaszínes váladék volt a törölközőn, ma reggelre ez megszünt, ha WC-re megyek megtörölközés után vajszínű a törlőkendő, de csak akkor egyépként nincs folyásom.Mi lehet ez baj van a babával?

Írjon aki tud erről valami okosat. Köszi


2008. márc. 8. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!! A hasgörcsök az első időszak velejárói, nekem is voltak, meg majd leszakadt a derekam. A rózsaszines folyással sincs semmi gond! Nekem terhesség előtt szinte nem is volt folyásom, azóta meg szinte folyamatosan. Nem hinném, hogy baj lenne a babáddal! De nyugodtan keresd fel az orvosod.

Jó babavárást!! 12 hetes kismami

2008. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, lehet, hogy nem ilyen válaszra számítasz, és nem akarlak megijeszteni, vagy pánikot kelteni, de én elmennék az ügyeletre, vagy felhívnám előtte az ügyeletes orvost. Azt írod, hogy "erős hasgörcsöd" volt, de az igazi görcs nem velejárója a terhességnek. És ezt nem csak én mondom, hanem minden egyes vizsgálatnál az orvosom is megkérdezi, hogy vannak-e ill. vérzésem van-e, és felhívja rájuk a figyelmet.

Mikor a terhesség elején voltam nekem is "fájdogált" a hasam, nyomást, puffadást éreztem, ill. olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni pár napon belül, DE görcsök nem voltak.

Én egyszer találtam egy barnás pici pöttyöt a fehérneműn, megijedtem.. mivel pont karácsony este volt, felhívtam az ügyeletet, hogy most mit csináljak. a doktornő elmondta, hogy pici barnázás normális és másnapra elmúlik, de ha nem, ill. ha görcsök vannak, menjek be.

Nem akartam okoskodni, hiszen nem vagyok orvos, de inkább kérd ki egy szakember véleményét! Sajnálom, ha rossz érzést keltettem, de amióta kisbabát várok, én is jobban figyelek mindenre, és inkább telefonálok,ha van valami szokatlan. Írj, hogy mi van veled!

EGy 17 hetes kismami.

2008. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a rózsaszínes váladék miatt mennék dokihoz,nem kell aggódni,. főleg hogy azóta elmúlt,de nem árt az óvatosság.Ne emelgess, és menj el ,nézesd meg magad,legalább megnyugszol.
2008. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak ijesztgetni,de nekem is volt rózsaszínes folyásom,kb 2-3 óráig,aztán semmi,Bementem az ügyeletre,és még aznap műszeres befejezés lett a vége.Rohanj a dokihoz!!Ez nem játék.
2008. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!