Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek is fáj a melletek,...

Nektek is fáj a melletek, mióta szoptattok?

Figyelt kérdés
Ha üresebb nem is annyira,de ha tele van,szinte rendesen fájnak a melleim,alig lehet hozzáérni,ez normális?
2015. ápr. 7. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
persze...megtelnek a tejcsatornák, megduzzadnak, be is csomósodhatnak, teljesen normális hogy érzékeny.
2015. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta szoptatsz?

Az első pár héten nekem is fájt, de utána elmúlt, és már éjszaka sem kellemetlen, amikor hosszan alszik a kisfiam és nagyon tele lesz a mellem. Ha szépen beáll a kereslet-kínálat, elvileg már nem kellene fájnia. Biztosan elmúlik majd idővel, ne aggódj. Ha pedig nem akkor beszélj valakivel aki ért hozzá, (védőnő, szoptatási tanácsadó) mert nem fog szép élménnyé válni a szoptatás, pedig az mindkettőtöknek jó lenne. :)

2015. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mióta szoptatsz, az első egy-két hónap valóban ilyen, de miután "beáll" a szükséges tejmennyiség elvileg elmúlik ez a feszitő érzés. Nálam legalábbis úgy volt.
2015. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónap volt rossz, utána enyhült.

Az elején teljesen természetes, hogy érzékeny, mert a melleknek is hozzá kell szokniuk az új helyzethez. De utána nagyjából beáll a "rend". Bár néha olyankor is tud feszülni, keményedni, de idővel enyhülnie kell az érzékenységnek és fájdalomnak.

Mióta szoptatsz?

2015. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
7 hetes a kislányom,plusz anyatejleadó vagyok,nyilván akkor a sok tej miatt.A szoptatás nem fáj szerencsére,csak melltartó nélkül nem tudok lenni,mert elég kellemetlen még melltartóban is óvatosan kell közlekednem.
2015. ápr. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!