Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fogyjak szoptatas alatt?

Hogyan fogyjak szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
15 kg felesleg van rajtam, nagyon zavar... Szopit nem hagyom, de valamit akarok kezdeni magammal... a terhesen hordott ruhaimon kivul nincs semmi amit felvehetnek... A hasam log... A hatsom es combom narancsboros, a karom is olyan mint egy szumosnak... az uszogumival elsulyeszthetetlen vagyok, akkora nagy... Ket es fel hete szultem, csaszarral.... Tornaval meg varok egy picit, bar teljesen jol vagyok, nem erzek semmifele fajdalmat. Drasztikus dietaba sem akarok kezdeni a szopi miatt... De valami jo tanacs hogyan kezdjem el... az jol jonne... Masodik baba... az elsovel egy evembe telt mig normalis alakom lett... most szeretnek minel hamarabb lefogyni... (az onbizalmam a beka feneke alatt)...

2015. ápr. 9. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hete szültél! 9 hónap alatt ment rád a súly, miért nem adsz még magadnak időt? Én a szoptatás alatt olyan gyorsan fogytam, hogy észre sem vettem, és 50 kg lettem. Nem örültem neki. Tornázni ráérsz 6 hét után is.
2015. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj oda a kajára, azaz sok zöldségfélét egyél, ne túl sok zsíros, lisztes, cukros ételt, viszont az elegendö fehérjére meg folyadékmennyiségre figyelj oda.


Emellett mozogni is kell, erre böven megfelel, ha naponta egy-másfél órát sétálsz a kicsivel, de aránylag gyorsabb tempóban. Ez nem megeröltetö, a gyereknek is csak jót tesz, ha sokat van levegön, meg te is mozogsz.

2015. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

A kajával nincs egyszerű dolgunk,szerintem! én 5,5 hete szültem, a második gyerkőcöt. Ami fura volt, a hasam. Lassabban ment vissza, de vettem egy szülés után hasleszorító pántot a gyógyászati segédeszköz boltban.1 napi használta után látható volt a hatása! nem túlzok!

azért sok zöldséget elég nehéz nekünk enni...sztem meg ne egyél semmiből sokat, inkább majdnem mindenből kevesebbet.

2015. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokszor egyél kevesebbet, és estére inkább csak fehérjét (piphusi, sajt, joghurt). Pont letelt a két hét, ami után már sétáltathatod a babát. Én sokszor napi 3-4 órát tologattam a környéken babakocsiban (az 6-8 kilométer), az jó mozgásnak az elején, pár napon belül melegebb napok jönnek. Én mondjuk szerencsés voltam, mert alapból keveset híztam és fogytam a szoptatással, de szerintem a sok mozgás is jót tett.
2015. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!