Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás mellett hogyan...

Szoptatás mellett hogyan diétázzak illetve fogyjak?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki elítélne, 105 kg és 170 cm vagyok. Szóval nem az alakja miatt aggódó anyuka vagyok. Zavar a súlyom és dopegytet szedek a 36. hét óta és sajnos szülés után sem ment le a vérnyomásom. Babám most 4,5 hónapos csak szopizik. Szoptatást nem szeretném abbahagyni emiatt, de lényeges lenne, hogy legalább egy 5-7 kilót leadjak mihamarabb.
2014. márc. 19. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél sok zöldséget, kevés szénhidrátot, és igyál elég sok vizet (a tej miatt).


Meg kezdj el gyors tempóban sétálni naponta legalább egy órát (babasétáltatás), illetve otthon is tudsz tornázni.


Ha nem éhezel, akkor nem megy el a tejed, szénhidrátokból nem kell sok a tejképzödéshez, a zöldségekben meg aránylag kevés a kalória, mégis laktatóak.

2014. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A cukorbetegeknek előírt 180 CH-s diétát ajánlom, én három hónap alatt 12 kg-ot fogytam vele úgy, hogy soha nem voltam éhes!


A mozgás valóban fontos, ha kezdetnek napi 20 percet tornázol négyszer egy héten, az elég látványos lesz hamar! Na semmi ugrabugra, mert az kinyír, ha magas a vérnyomásod.


Sok sikert! :)

2014. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rubint Rékának van baba-mama tornája. Abban nincs ugrálás. Átmozgat és a baba is nagyon jól szórakozik.
2014. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!