Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás mellé cumisüvegbő...

Ha szoptatás mellé cumisüvegből anyatej pótlást adok néha, azzal nagy bajt csinálok?

Figyelt kérdés
Szoptatni csak bimbóvédővel tudok. Egy hetes a babám. Így lesz cumizavaros?
2008. aug. 28. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Tulajdonképp szerinetem nem lesz baj csak nagyon rászokik a cumisüvegre és majd nem fog szopizni ez csak azzal fog járni hogy állandoan fejned kell,de ez a kisebbik rossz szerintem,legfeljebb fejed a tejet mikor a babának adod

2008. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háát azért nem mindegy, h valaki szoptat egy évig, vagy fej egy évig. Sem fizikailag, sem lelkileg nem mindegy. Adj neki pohárból..

Sokan írják, h 3 gyerekem van stb. és nem lett baj, jó nekik. Sokan viszont az ellenkezője miatt panaszkodnak, mivel nem tudhatod, felesleges a bajt csinálni..

2008. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsika az előző hozzá szoláshoz csak annyit tenék hozzá hogy ez igaz hogy nem mindegy de ha máshogy nem megy akkor még mindig jobb mint a tápszer nekem tul evő volt a fiam nem volt neki elég ezért mindig addta mneki potlást cumiból igaz egy kicsit megnehezitetem a dolgát mert a cumi nem tejes volt hanem teás annyk kisebb a luk és ugyanugy kell dolgoznia nekem rájőt hogy néha a ciciből könnyeben jön mint a cumibol de nem lett cumizavarja és egy évig szopizott a cumi mellet igaz énekem mikor nem volt elég akkor tehéntejet adtam neki amit nem ajálanak de rugalmas vagyok azt mongyák és mink is ezen nőtünk fel higitva persze.De ha máshogy nem megy muszály fejni azt is csináltam megéri és ez a lényeg
2008. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!