Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lenne egy fontos kérdésem,...

Lenne egy fontos kérdésem, igaz nem a lejobb helyen teszem fel de talán kapok rá segítő választ. Elkzedtem használni a SKINOREN nevű krémet a pattanásaimra, és reggel bekell kennem vele, utána rakhatok rá ( miután beszívodott) alapozót?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is ezt a krémet kaptam mikor terhes voltam és kijött egy csomó ragya, na most szerintem nem szabad rá kenni semmit.

És nekem azt is mondták, hogy inkább éjjel használjam, mert ha felkenem nem igazán tesz neki jót ha napfény éri, és most ugye süt a nap.

Azaz fényérzékeny, szerintem ne kenj rá semmit és este használd.

De utmutató van hozzá nézzd meg vagy kérdezz rá egy gyógyszertárban, valószinű ott is azt mondják hogy ne kenj rá semmit.


Remélem tudtam segíteni

2010. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is helyesebbnek látom nem rákenni mást,igy aztán suliutánra marad az a reggeli kenegetés.Neked amugy hatásos volt?
2010. febr. 23. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

az első terhességemnél igen, de utána és a mostaninál nem...

De nekem a hormonháztartás felborulása miatt nem volt hatásos, mert arra már gyógyszer kellett!

remélem neked hatásos lesz!

üdv

2010. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!