Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le babámat...

Hogyan szoktassam le babámat a bimbóvédőről?

Figyelt kérdés

Kislányom már 4 hónapos,de még mindig csak bimbóvédővel hajlandó enni.Még a kórházban szoktatták rá,mert anélkül nem ment neki.De nagyon szeretném,ha sikerülne leszoktatnom.

Kíváncsi lennék tapasztalatokra,véleményekre akinek már sikerült.


2010. febr. 22. 16:20
 1/3 xStefix ***** válasza:
54%

Nekünk akkor sikerült elhagynunk kb. ugyanennyi idősen, amikor a lányom elkezdte majszolni az öklét (fogzás megindulása).

Ami segíthet: inkább olyankor próbáld védő nélkül szoptatni, amikor nyugodt. Pl. már félig tele a pocakja, evés után cumikázni szeretne, vagy (fél)álomban, éjszaka, félhomályban, simogatva stb. Ugyanazokat a "trükköket" érdemes kipróbálni, mint szopási sztrájk esetén.

[link]

2010. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Mi is itt tartunk most,kezdődik a fogzása.Állandóan a kezét majszolja.Akkor ki is próbálom amit írtál.
2010. febr. 22. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak simán levettem a cicimről és nélküli is szopott. Egy pillanatra lelassult és összeráncolta a szemöldökét, de aztán szívta!

Arra vigyázz, nehogy begyulladjon a melled. Hirtelen akkora inger érte a mellemet, amikor elhagytam a bimbóvédőt, hogy brutális mennyiségű tejem lett (már előtte is sok volt) és begyulladt.

2010. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!