Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám 3 hónapos koráig...

A babám 3 hónapos koráig szopizott. Most 5 hónapos. Tehát 2 hónapja nem szoptatok. Most iszonyatosan elkezdett hullni a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a szoptatáson múlik. A terhesség alatt hónapokon át nem hullik a haj és most az hullik ki, aminek már ki kellett volna korábban. Semmit nem kell csinálni vele, elmúlik, hormonális.
2015. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod! Kb mennyi ideig normális?
2015. máj. 24. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár hét volt, és nem volt drasztikus. Van akinek hónapokig is eltart. Azért ha úgy érzed, hogy drasztikus, vagy kevesebb maradna mint korábban volt kérdezz meg egy dokit szerintem.
2015. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wiky93 ***** válasza:

Nekem szülés után a 3-ik hónapban(márc.) jelentkezett a hajhullás a kislányommal együtemben, most màr 3hónapja hullik.. 6-9hónapig hullhat :( Ami 9hónap alatt nem hullott ki az modt mind kihullik, változö azért, hogy kinek meddig tart a folyamat..

Ha nagyon dúrván hullik menj el vérvételre :)

2015. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!