Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent vagy medela, kézi vagy...

Avent vagy medela, kézi vagy elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Avent kézi. 3 gyerekem van, mindháromnál ilyet használtam és bevált.
2015. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromos medela vált be.
2015. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
avent kezi van, nekem.bevalt, szerintem ameddig nem kell napi 8szor fejni (márpedig miért kellene :) addig jó a kézi. max ha kell veszel elektromost. A Medela Baset probaltam, az nagyon faraszto az aventhez kepest, mas a fogantyuja, mashogykell hasznalni....ha Medela mellett dontesz, inkabb a Harmonyt valaszd.
2015. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sandrachnologic ***** válasza:
Avent elektromos. Ha nem kell napi 8x fejni, akkor is kényelmesebb, ha az ember megengedheti maganak anyagilag. Nekem most van egy Avent kezim es egy elektromosom is. Amikor meg erzem, hogy boven van a ciciben tej, kipróbáltam es a kézi nem szívta ki, az elektromos keg 60mlt leszivott es teljesen kiürítette. Kb. 5 perc alatt, ugy hogy közben kényelmesen feküdtem, a szabad fel kezemmel pedig vacsoráztam... Ha mar ugyis muszaj fejni legalabb kényelmes legyen. Ha nagyon sokat kell fejned vegyél elektromost, mert a kézi Avent nagyon sokaknak okoz inhuvelygyulladast. Nekem is volt, pocsék érzés...
2015. máj. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos csak akkor tudnád a legjobbat választani magadnak, ha többet ki tudnál próbálni, nem a mások véleményére alapozni. Nekem kézi Avent van, tökéletes. De lehet, h egy elektromossal még könnyebb lenne. Nem tudom és valószínűleg már nem is fogom megtudni...
2015. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő van. Attól függ mennyi tejed van, kell-e fejni, ha igen hányszor. Ha nagyon sok fejésre van szükség (pl kórházban van a baba) akkor elektromos, hogy ne kapj ínhüvely gyulladást. Ha csak egy-két alkalom, vagy csak szpoi után a maradékot akarod lefejni akkor bőven elég a kézi. Nekem legalábbis így volt. amúgy a kézi sokkal jobban hozzámnőtt, az elektromossal néha úgy éreztem magam mint valami tehén a fejőgép alatt :D
2015. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a legjobb a gépi lactina,az tuti örök élet,nem megy tönkre és a dupla szívófejjel az a leghatékonyabb,csendesebb mellszívó.

amúgy avent,medela elektromos között én teljesítményben,gyorsaságban nem láttam különbséget. csak azt,hogy az aventen máshogy van elhelyezve a szilikoncső,ezért abba nem tud belefolyni a tej. viszont a swingbe meg ha nem úgy tartod,állandóan belefolyik,nekem pár ilyen után tönkrement a motor. avent nekem a masszirozó párna nélkül erősebben fejanélkül viszont picit kényelmetlennek tűnt az eslő pár nap. a mini eletric nagyon hangos,pl. este tv-zés közbe azzal nem tudsz fejni még max hangon is rosszul hallani. kéziből csak lansinoht próbáltam,nekem nem használt. bármennyi volt a mellembe,kézivel nekem nem jött. nekem valamiért az erősebb vákuum volt jó.

2015. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Azt hiszem hogy az Avent elektromos lesz a választás. Most akciósan megtudom vásárolni sterilizálóval plusz cumisüveg melegítővel. És ha már így alakult akkor nem tudom megvegyem e az Avent kezdő cumisüveg szettet.
2015. máj. 26. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
azzal várnék. ha hasfájós lesz,nem lesz jó akkor tomme tippee vagy dr.brown fog kelleni. ha meg nagyon akarsz szoptatni,kispohár,,kiskanál,medela calma. teljes szettet ne vegyél szerintem,én is megvettem 10-ért fél éves koráig nem használtam ilyen üvegeket,most meg csak a 2 nagyot tudom belőle
2015. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sandrachnologic ***** válasza:
En se vennék cumisuveget, lehet el sem fogadja. Nekem 3 hetes ma a baba, nincs szukseg cumisuvegre, de egyszer probaltam neki vizet adni, azt se tudta mit kezdjen vele, pedig tobbet is kipróbáltam. 😊 remelem szerencsés lesz es nem kell uvegeznj!!!
2015. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!