Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt szabad használ...

Szoptatás alatt szabad használni hüvelygombára Canesten Pro kenőcsöt?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató szerint a használat idejére fel kell függeszteni a szoptatást. 11 hónapos a kislányom, nem szeretném abbahagyni a szoptatást, volt már ilyen gombás fertőzésem és a Canesten 2-3 nap alatt rendbehozta.

2015. jún. 4. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:

??

Valaki?

2015. jún. 5. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen, én is szoptatok és még kúpot is használtam még krémet is.nincs semmi gond, a széklete is maradt szép sárga :-)
2015. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazabol, nem vagyok orvos. De szerintem hasznalhatod. Manapsag mar mindenre ra van irva, hogy terhesseg es szoptatas alatt nem lehet, holott rengeteg nonek irjak fel a canestent meg terhesseg alatt
2015. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!