Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruacio szoptatas utan...

Memi84 kérdése:

Menstruacio szoptatas utan mikor all vissza a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés
A kisbabam 5 honapos volt amikor ujra elkezdtem menstrualni,6 hónapos koráig intenzíven szoptattam, aztan a hozzataplalassal egyre csökkent az anyatej mennyisége es ezzel szinte párhuzamosan a menstruaciom is 'megbolondult'. Volt h 3 hétre jott meg es 2 napig alig volt aztan 2 napig rengeteg. Most mar csak este szopizik a kismano es akkor is nagyon keveset, ez mar a második honap, hogy a menstruacio utan kb egy héttel nagyon pici vert látok a WC papíron 1-2 napig. Voltam vervetelen a háziorvosnál, de ott csak tsht néznek, mas hormont nem. Nem tudom mitol lehet ez, lehet koze ahhoz, hogy szépen lassan elapad a tejem es meg mindig nem allt vissza a hormonhaztartas a szülés előtti állapotba?

2015. jún. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szülès után 6 hétre megjött, még hónapokig szoptattam utána, de egyből beállt a mensim rendszeresre, ès ez akkor sem változott, amikor abbahagytam a szoptatást. Tehàt nem feltétlen ez okozza nàlad a gondot.


Hány hónapja nem áll be a mensid? Sógornőm 5 hónapig szenvedett a mensijével, mire beállt neki. Volt dokinál is, de nem találtak semmi eltérést.

2015. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen panaszokkal mentem orvoshoz, már csak este szoptattam, az is minimális volt és össze vissza jött meg. A nőgyógyász megvizsgált, mindent rendben talált és azt mondta amíg egy kicsit is szoptatok addig ez teljesen normális. Szopi abbahagyása után kb. 2-3 hónap múlva állt be.
2015. jún. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez igazán megnyugtató, a 6 hetes kontrollon mindent rendben talált, aztán amikor kb fél éves volt a pici, akkor voltam rákszűrésen, ultrahangot is csinált, nem mondta, hogy gond lenne, persze a hormonokat csak vérvétellel tudják megnézni. Mindenesetre megnyugtató, hogy más is járt hasonló cipőben, köszönöm!
2015. jún. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!