Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hos babámnál elkezdtem a...

6 hos babámnál elkezdtem a hozzátáplálást. Mit adjak neki inni ami nem cukros-de finom- a vizen kívül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen már adtam neki ezekből a Hipp stb. instant teákból. Azok 4 hónapos kor után adhatók és finomak. A babacuccok a legjobban ellenőrzöttek az összes termék közül, nyugodtan adhatod. De ha már adsz neki pl. almát, akkor lehet kapni ezeket a nagy dobozos, bio és minden hozzáadott anyag nélküli 100%-os almaleveket. Az olyan mintha almát adnál neki simán. én ezt szoktam - 1/3 almalé, 2/3 víz. Imádja.
2010. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük a roiboos teát, jótékony hatása van. Nem kell cukrozni, mert alapból édeskés az íze.

[link]

2010. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki külön folyadék. Ha anyatejes,akkor szoptass úgy,ahogy eddig,neki az a folyadék. Babám 8 hós,kap föziket,nem adok neki semmi plusz folyadékot,mert szopik. A védönöm is mondta,hogy nem kell itatni.
2010. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, dm-ben lehet ezt a fajtát kapni, de szerintem jó a pickwick is, olcsóbb. Én nem ízesítettet szoktam venni.
2010. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!