Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem Chinai Zöld teát amit...

Vettem Chinai Zöld teát amit szürni kell (mindenhol azt olvastam milyen jó meg finom és még fogyaszt is ennek hatására vettem) De ez mint hazugaág ezt képtelenség izesités nélkül meginni. MIt csináljak hogy megtudjam inni?

Figyelt kérdés
BOrzaszto ize van nekem hányingerem van töle,ha citromlét rakok bele akkor még rosszab,ha cukrot akkor meg nem ér semmit mert nem fogyaszt akkor:S kezdem megbánni hogy megvettem.Valami jobb tea ami fogyaszt és meglehet inni nincs?
2009. márc. 4. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszod, akkor fogyaszt! Olyan hányingered van, hogy nem tudsz mást enni tőle.

Viccet félretéve szerintem egy teával nem lehet lefogyni. Mozgás, étrend. Minden mással csak 0,5 kilós eredményt érhetsz el.

2009. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mozgok is és keveset eszek,azt is csak délután 4ig utána már semmit mindig éhesen fekszem le:S
2009. márc. 4. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a pickwick zöld teát iszom citromfűvel(minden boltban kapható),s egy pici citromot még szoktam bele csavarni.A zöld teáknak számos hatékonysága van a szervezetre,én csak ajánlani tudom neked.A lényeg,hogy 3 percnél ne áztasd a filtert,különben bebarnul a tea,s keserű íze lesz.ez a tájékoztatójára is rá van írva.Fogyókúrához ajánlom:minden étkezés után egy evőkanál almaecet egy nagy pohár vízbe,s nem engedi lerakódni a káros zsírmolekulákat.
2009. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönömmm a válaszokat:)
2009. márc. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!