Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akiknek pár hónapos...

Anyukák, akiknek pár hónapos babájuk már átalussza az éjjeleket: nem lett kevesebb a tejetek? Vagy most már minden éjjel fel kell kelnem fejni, hogy szinten tartsam?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz a kisfiam.
2010. márc. 1. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett kevesebb,és soha nem is fejtem.6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat és most 4 hónapos.Csak anyatejes.
2010. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz. 10 hetesen átaludtuk az éjszakát, most 7 hónaposak vagyunk. Soha nem fejtem. Még most is szopizik, (bár már eszünk gyümit, zöldséget) és csak anyatejet kapott. Semmi tápszer.

A tejem nem lett anno kevesebb éjjel, de nyilván a cici is alkalmazkodott. Ezért 1-2 átaludt éjszaka után, már nem termelt annyit, mert nem volt rá szükség.

Viszont az első fogak kijövetelekor, nagyon rossz alvó lett, akkor megint cicizett éjszakánként. S megint csak alkalmazkodott a cici és elkezdett újra éjszaka is "dolgozni".

2010. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose fejtem, 2 hós múlt. 3 hete alszik éjjel 8 órát egyben. Nem érzem, hogy kevesebb lenne.
2010. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!