Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor abbahagytátok a szopizá...

Amikor abbahagytátok a szopizást mikor kezdtetek el fogyni?

Figyelt kérdés
Változott egyáltalán valami a súlyotokkal?

2015. jún. 20. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én szoptatás alatt is fogytam.26 hónapig szopott a fiam, úgy néztem ki mint egy anorexiás. Amúgy is vékony vagyok. 64-65 kg vagyok, ennél több sosem voltam, csak terhesség alatt. A felesleg már szinte a szülésnél lement. 60 kg voltam szoptatás alatt.
2015. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mikor abbahagytátok a szopit tovább fogytál?Vagy megállt a súlyvesztésed?
2015. jún. 20. 16:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Én híztam szopi alatt. Nem is keveset. Szopi abbahagyása után két héttel elhagytam a lisztet, cukrot és az adgot csökkentettem. Azóta fogyok.
2015. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is híztam,amióta elhagytam a szopit nem történt semmi,pedig 2 hete 1200-1300 kalóriákat viszek csak be.

A kenyér elhagyása után mikor kezdtél el fogyni?

És mennyit fogytál azóta?

2015. jún. 20. 16:50
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kalóriát számolgasd annak nem sok értelme van.... 160 g os szénhidrát diétát csinál na az hatásos.... egyél napi 5x minimum .. neten olvas utána.. én még szoptatok de várom már hogy újra nekiálljak.
2015. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi.Olvastam már róla,csak azért nem azzal kezdtem mert én nem eszek 5x főleg reggel nem szoktam egyáltalán.

De lehet kipróbálom,mert ez nem használ nálam.

2015. jún. 20. 21:14
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én nem emlékszem fogytam e, amikor abbahagytam a szopizást, mert kb 4 hónapos lehettem. Anyukám szerint bár koraszülött voltam, szépen fejlődtem.
2015. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
?????? Bocsi de a kérdező magáról beszél és nem a babájáról!! Szóval reggelizni kell ott robtod el az egészet ha nem teszed.. figyelj a lassan felszívodó szénhidrátokra abból egyél inkább. Pl reggeli zabkása friss gyümölcs + tea rips sonkával zöldséggel,kávé... tízória kefir joghurt gyümölcs, pár db keksz . Ebéd zablisztból nokedli pörivel.. ch csökkentett tészta túróval akár mivel....uzsi legyen 1-2 gombóc fagyi vagy egy pici süti amit magad is meg tusz csinálni egészségesen mandula lisztből egyébb lisztekből.. vacsora saláta, exdurált kenyér kolbásszal zöldséggel. Pótvacsi ha későn fekszel pár alma alacsony cukortartalmú gyümölcs... ezt könnyebb betartani mint a kalóriát számolgatni.. ha kérdésed van írj nyugodtan..ja és sok sok folyadék minimum 1 hónap mire beindul főleg ha nem vagy túlsúlyos. Aztán mozgás 2 naponta egy kis torna..
2015. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Nyolcas, olvasd el még egyszer a kérdést, a hetes a kérdésre válaszolt. Az nem az ő problémája, hogy a kérdező nem tud magyarul. Az anyuka nem szopizik, hanem szoptat.
2015. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes mindenki tudta mire gondol... kötekedni lehet nyugodtan.. 8as
2015. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!