Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 20kg-t szeretnék fogyni, de...

20kg-t szeretnék fogyni, de még szoptatok. Milyen kíméletes, de hatékony mozgásformákat ismertek?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy elapadjon a tejem, de ez a súlyfelesleg megőrjít. Ötleteket várok, mit tehetnék?
2014. febr. 24. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az étkezéssel kezdeném. napi 5-szöri étkezés odafigyleve ach mennyiségre minmden cukrot kiiktatnék és afehér cukrot is, mindent lehet enni csak más alapanyagból. Tornázni is lehet nyugodtan ha ésszel csinálod nem csökken a tejed, ha mégis észrevennéd akkor abba kell ahgyni vagy váltani másik mozgásformára.
2014. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
160g ch diétán vagyok, ir-rel. Az étkezéseket tartom, csak nem tudom, mit tornázzak, ami nem megerőltető, de azért hatékony lehet. Hol a határ, tudod? És ha vmi már sok, még időben észrevehető, vagy rögtön ágyő a tejnek?
2014. febr. 24. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja a tejtermelést. Ha hormonálisan termelődik, akkor akármennyire erőltetheted magad. Ha elapad, nem emiatt fog.


Konditeremben érdemes személyi edző segítségét kérni, hogy ésszerű lépcsőkben emeljétek a terhelést (nem a tej miatt, hanem hogy ne purcanj ki két edzés után).

2014. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 160g ch diéta mellett fogynod kéne egyébként is. Kardiozhatsz nyugodtan, bicaj, eplitikus pl.
2014. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja értem, akkor hogy hiztál ennyit vagy túlsúllyal sikerült a baba? Többet nem tudsz tenni az étkezéssel igy a mozgás a megoldás egyedül.
2014. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
100kg körül tudtam meg, mi a bajom, fogytam 16-t, 84kg-san sikerült a baba. 4 hónap alatt fokozatosan leadtam, amit terhesen felszedtem, most 83kg vagyok. 60-63 körül lenne ideális, folytatom, amit baba előtt is tettem, de intenzíven spotoltam akkor heti 6 nap egy órát, kardio, kocogás, stb, de terhesen és most semmit nem mozogtam,nem tudom mit lehet, mit nem. Azt olvastam, hogy ha kardiózom, izzadok, apadni fog a tej. A babám a legfontosabb, de azért szeretnék fogyni még.
2014. febr. 24. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ternészetes uton sikerült a baba? Én 1 hónapja csinálom a ch számolgatást és most sportolok is, nekem fogynom nem kell és csak a 60 perces cukrom túl alacsony. nagyon remélem ezt hamar rendezi és sikerül spontán a baba pár hónapon belül. Neked hány hónap alatt sikerült? Monduk tudom hogy vékony PCOS-oknak lassabb a siker.:(
2014. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozás előtt fogytam, első hónapban sikerült, amikor próbáltuk. Drukkolok neked, hogy mielőbb sikerüljön!
2014. febr. 24. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2014. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ElsiNiki ***** válasza:
Szia! Ami nekem bejön: WWW.kaloriabazis.hu , mozgásra pedig séta Babaval es egy pilates kazetta. (furi, de jol atmozgat) nem vagyok szakértő, de ugy tudom, ha egyszer megerőlteted Magad, attol meg nincs ' agyo' a tejcinek, Isten jobban vagyunk összerakva..:) Sok sikert es minden jot Nektek!
2014. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!