Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kisbabám szó szerint...

3 hetes kisbabám szó szerint egész nap szopizna, ez normális?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerintem növekedési ugrása volt, mert akkor is volt egy olyan nap, amikor egész nap le se tudtam tenni mert azonnal sírt és kereste a cicit. Ma ugyanez megismétlődött. Gyakorlatilag egész nap egy órát se aludt összesen, csak a cicin lóg...és van mellette egy 4 éves tesó, akivel egyáltalán nem tudok így foglalkozni :-( Vele nem voltak ilyen tapasztalataim baba korában. Másnak is volt így a babája? Lehet, hogy kevés a tejem? Megmondom őszintén, ma hulla fáradt voltam egész nap, nem mértem hogy mennyiket eszik.
2015. júl. 5. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nem mérted, akkor nehéz az okot pontosítani. Vagy kevés a tej, vagy híg vagy egyszerűen ő is kiszárad ebben a melegben.
2015. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Délután már megmértem volna, de szerintem semmi értelme, hiszen ha egybefüggően szopizik akkor nyilván nem eszik igazi mennyiségeket. Viszont volt csomó teli pelus is...
2015. júl. 5. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Szegényke biztosan szomjas ebben a nagy melegben. Egyébként ha van 4-5 pisis pelus naponta, akkor eleget eszik. Ezen az oldalon sok hasznos infó van:


www.lll.hu

2015. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet egész nap szomjas. Tudom, sokan mondják majd, h az anyatej szomjoltó is egyben. Hát ez most a mai trend, de a babák van, h nem olvassák, épp mi a követendő. Itasd meg nyugodtan vízzel, semmi baja nem lesz.
2015. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan itasd meg vízzel. Baxus 40 fok van:) Tuti csak nagyon szomjas. Adj neki baba vizet vagy forralj neki hűtsd le és itasd meg. Ha félsz attól, hogy megszokja a cumis üveget akkor adj neki kanállal. Egy pár korty egy 3 hetes picinél rengeteget számít!
2015. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Napközben adtam neki babateát. Nem igazán értékelte. Kb. 20 ml-t megivott azért belőle de ugyanúgy szopizni akart utána is.
2015. júl. 5. 20:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs nálunk meleg a lakásban. 26 fok van.
2015. júl. 5. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A tea szárít!
2015. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
igen normális, mert nem csak éhség miatt szopiznak, csupán mert olyan jó anyán csüngni :)anyának kell rendszert vinni az életébe, egy csecsemőtől ezt nem lehet elvárni
2015. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Itasd meg vízzel mert biztos szomjas,és adj neki cumit.Nem lehet egész nap cicin lógni,pláne ha mellette van mást is mit csinálnod,meg nagyobb tesó.
2015. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!