Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aspirin komplex szoptatás...

Aspirin komplex szoptatás alatt lehetséges? Vagy megfázásra valami más?

Figyelt kérdés
Meg vagyok kissé fázva, folyik az orrom és picit a torkom is fáj.. ti mit szedtetek szoptatás alatt erre? Aspirin komplexet szabad? Köszi:)
2010. márc. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Homeogene9 homeós szer! Nekem nagyon jó volt, pedig mandulagyulladásom volt. Ja! Van homeós orrspray is: Euphorbium. Ezeket nyugodtan szedheted, csak ne egyél-igyál előtte-utána fél óráig és ne használj semmi mentolos, eukaliptuszos dolgot!
2010. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a Homeogene9 jó az orrfolyásra is? Elmúlasztja? Patikában lehet kapni? Köszi mégegyszer:)
2010. márc. 4. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az euphorbium jó rá :) Mindkettőt patikában kapsz, nem kell kiíratni. Az orrsprayt később a babának is használhatod, ha netán szükség lenne rá. Nálunk az egész család ezt használja :) Jobbulást!
2010. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtam: a Homeogene9-et el kell szopogatni, mert a nyálkahártyán át szívódik fel!! Az adagolás rajta van a tájékoztatón, de én kicsit sűrűbben vettem be, mint ahogy rajta volt, mert már alig tudtam nyelni. 2 nap alatt rendbehozott!
2010. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek:) megpróbálom:)
2010. márc. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!