Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet megfázás...

Szoptatás alatt lehet megfázásra, lázra valamilyen gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem tökéletes a válaszom, nem emlékszem mit szedhettem, de kaptam valamit. Vény nélkül kiadható készítmény volt. Patikában segíthetnek, de azért hívd fel szerintem az orvosod, hogy biztos legyen.
2009. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%

Hat pl. a Saridon es meg sok mas de hiaba is ajanlanak neked Paralen, Acylpirin, Anopirin

De ne szedj inkabb semmit hanem sürgösen hivjal fel egy szakorvost!

Sajnos ez eleg nehez dolog Attol függ mi okozta a lazad

Lehet hogy a Testhomersekleted ingadozik csak

Vagy sokminden miat lehet lazad igyal egszsegesen naponta

es taplalkozz feherjedús eteleket

gyümölcsot naponta ötszor legalab max 3fajtat

Szerintem zoldteat lehet antioxidaskent es

New Life multivitamin terhes és szoptató kismamáknak

Ezt főleg szedd es Jo lessz Minden egyenlőre a Lazad Meleg Agyban fekvessel vagy meleg teakkal Kompenzald azaz egyenlits valahogy

Minden jot jo egeszseget neked es a BABANAK IS

2009. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
paracetamol tartalmú láz ill.fájdalomcsillapítókat.Nekem a mexalen nevű tablettát ajánlotta a gyógyszerész.Azt mondta,hogy biztonságosabban lehet szedni,mint az algopirint,bár amikor lázas voltam nekem az algopirint mondta az orvos(némelyiken nem nagyon izgatja,hogy mennyire megy át az anyatejbe).Hát én elhittem neki,hogy az is jó és szedtem.De utólag azért rájöttem,hogy jobban kell vigyázni a gyógyszerekkel.De akkor az ember kiben bízzon meg?Ja és annyira beteg voltam,hogy a háziorvosom egy antibiotikum kúrát írt fel(a babám is kapott antibiotikumot 3 hetesen)és nálam nem javult a helyzet,de a háziorvos már nem írt fel még egyszer antibiotikumot,de a gyerekorvosnak panaszkodtam és ő felírt,hogy ne aggódjak,mert szabad szedni(ebből látszik,hogy tényleg minden orvos mást mond).Most így utólag már bánom,hogy a gy.orvosnak hittem,de honnan tudtam volna?Ja és a normaflort ami helyreállítja a bélflórát nem igazán ismerik.Bocs,mert már nem igazán kapcsolódik a válaszom a kérdésedhez,csak le szerettem volna írni a saját tapasztalatom.Jobbulást!
2009. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2009. márc. 14. 15:38
 5/7 anonim válasza:

Testverek nem tudok a valaszom az utolso az a ahosszu miert 31 szazalekban hasznos!

Mi rosszat irtam meg olyan Körülmenyesen irtam hogy Csuda

Vitamint is irtam a kismamaknak meghat jo oke hiaba irnak ajanlanak neki barmilyen tabletat az Orvosa döntene es Felkell hivnia Rögtön

2009. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Es a Lazanak Kiküszöbölesere nemcsak a tablettak segitenek

Attol függ mi okozta a lazat!

Lehet Belső laz vagy Külső

Okozhatja mar wc zes hianya vagy Keves folyadek bevitel vagy a terhesseg utani vitaminhianyok es asvanyi anyagok hianya Okozhatja sok dolog

2009. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem ennyire lepontozva?Nem értem.8:03-as vagyok.Köszi
2009. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!