Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha hormonális ok miatt nincs...

Ha hormonális ok miatt nincs tejem, azon lehetne segíteni valahogy? Gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Az elsőnél senki sem segített,5 napos volt mire először sikerült szoptatnom,3 hónaig kínlódtunk amikor átálltunk teljesen tápra.A második nagyon besárgult meg le volt nőve a nyelve,9 hónapig szopizott,de kapott pótlást mindig.Most a harmadik szépen szopizott már a szülőágyon,velem volt éjjel-nappal,állandóan szopizott és mégse szaporodott annyira a tejem,hogy elég legyen neki.Egy hétig csináltam a szaporító fejést legalább 3x naponta,de alig szaporodott.Keveset gyarapodott,és már sűrűbben kell adnom pótlást.A védőnő csak annyit mondott,h biztos hormonális okok miatt nincs elég tejem,mert minden fontos feltétel megvolt ahhoz hogy legyen tejem és mégsincs.

2015. júl. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább 2.5 liter folyadékot igyál naponta, legyen közte tejszaporító is ( fitac, vagy lactoherb). Ha tápszert adsz akkor a legjobb ha un szoptaníton keresztül adod ( egy kütyü am
2015. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
It magadra kötsz, a cicinél van a kivezetője és szopik is közben). Nekem a tea és szoptatós golyócskák kombinációja kött be és az alkoholmentes sör. Szerintem nincs hormonális ok , ilyenről nem is hallottam.
2015. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Gondoltam,hogy nincs,nem találtam az interneten sem semmi olyan írást hogy hormonális ok miatt ne lehetne szoptatni.De viszont találtam olyat,hogy kevés tejtermelő mirigy van.Magamra ismertem,a tünetek egyeznek,úgyhogy ez bukta.Hiába a sok fájdalomnak,kitartásnak.
2015. júl. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!