Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukak ti milyen fozelekeket...

Anyukak ti milyen fozelekeket esztek?

Figyelt kérdés
Olyan keves otletem van...felfujosok nyilvan kizarva.. :/
2015. júl. 13. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
mi nem eszunk fozelékeket
2015. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor miket eszel kedves elso? :)
2015. júl. 13. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Öööö...anyukák vagy kismamák? :) Csak mert azt írod, felfújósok kizárva.

Én szeretem a főzelékeket nagyon: tök, vegyes, bab, borsó, zöldbab, lencse, krumpli, spenót.

2015. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezeket szeretjük a legjobban, bár minket nem igazán fúj fel semmi: zöldborsó, kelkáposzta, krumpli, paradicsomos húsgombóc, paradicsomos káposzta, sóska,finomfőzelék
2015. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sárgarépa, spenót, tök.
2015. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Krumpli!!! Minden nap meg tudnám enni. :))
2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

"Akkor miket eszel kedves elso? :)"


Bár nem az első vagyok.... de úgy kérdezed ezt, mintha nem lenne egymillió meg 1 féle más étel a főzelékeken kívül!

Utoljára talán az ovis menzán ehettem főzeléket...

2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat. A szoptatas temakorbe irtam igy azt hittem egyertelmu h szoptatos anyukaknak szol a kerdes :) es mint tudjuk nem mindegy mit eszel ha szoptatsz..legalabbis jo ha figyelsz par dologra. Csak segitseget szerettem volna kerni.
2015. júl. 13. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem mindegy, mit eszel, de miért kéne pont főzeléket? Csak az egeszseges??
2015. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem 9es miért kell ezen fenn akadni..Főzeléket kíván a kérdező, de nyilván szoptat, és kiváncsi hogy ilyenkor ki milyen főzeléket evett..Nem azért kérdezi gondolom mert mostantól csak főzeléket akar enni..Nem csak az az egészséges,de néha megkívánhatja az ember, és van egy ilyen oldal ahol lehet kérdezni, tapasztalatot cserélni..Sajnos egy két félkegyelmű ide jár kötözködni, de szerencsére kaphat az ember hasznos tanácsot is..Kedves Kérdező! Én répa, krumpli, tök főzelékeket ettem..A borsóról engem kimondottan lebeszéltek, a k betűsöket sem mertem kipróbálni..:-)
2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!