Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugy érzem hogy csak az én...

Ugy érzem hogy csak az én babám nem tud kakilni minden nap ezen parázok nem tudom hogy segitsek már mindent kipróbáltam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi már a gasztroenteorológiát is megjártuk olyan szorulásos.

Az nem baj ha nem kakil minden nap, ha nincs semmi baja tőle. Úgy értem nem fáj a hasa. Nem írtad menyi idős. Csak anyatejes babáknál az egy hét is belefér.

Ami nekünk bevált, bár ő már nagy, 21 hós, Ánizsmag tea, Leavolac(reggel ébredés után, sok vizzel utána), este paraffin olaj(gyógyszertárban kapható). Nem is kellett minden nap adnom,mert sokszor sikerül anélkül is kétnaponta.

2010. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szopik a babád, akkor ne stresszeld magad! Teljesen normális, ha anyatejes babának nincs minden nap széklete, azt jelenti, hogy jól hasznosítja az anyatejet és nem képződik salakanyag. Ha ő jól érzi magát, akkor semmi gond nincs, nem is kell erőltetni. Az én babámnál is volt ilyen, volt hogy kimaradt 1-2 nap, de olyan is, hogy egy nap 3 adag. Ha úgy látod, hogy szorulása van, kipróbálhatod, hogy eszel szilvalekvárt (szilvalekváros kenyér, vagy szilvalekvár tejjel). Az én babámnak segített, nekem nem volt tőle bajom.


Nyugi! Boldog babázást!

2010. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én babám már 7-hónapos és szegénykém napjában többször is nyom és mégse semmi én már annyira aggódom hogy azt el se tudom mondani?
2010. márc. 6. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallottam a glicerines kúpról mit gondoltok?
2010. márc. 6. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,ha több napja fenál ez a helyzet,és semmi nem segit(szilvalé,szilvapép,sok folyadék,hőmérőzés,Laevolak)akkor mindenképp kúp!
2010. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mostanság kezdtétek a hozzátáplálást ? Elején előfordul hogy kis nyuszibogyókat nyomnak de aztán helyreáll a rend. Adhatsz neki kamillateát, az székletlazító
2010. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta: ÁNIZSMAG TEA


3 hetes kora óta issza a kisfiam, mert nem tudott kakilni. Akkor már tápszert is kapott sajnos, mert nem tudtam szoptatni.


Szóval próbáld ki. 2,5 dl vízzel forrázz le egy mokkáskanál ánizsmagot. Hagyd állni 5 percig, szűrd le és éhgyomorra reggel itass vele egy keveset, majd a többit iszogathatja egész nap..


Mi mindent kipróbáltunk és csak ez segített.

2010. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!