Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6. napja nem kakil, már...

Babám 6. napja nem kakil, már mindent kipróbáltam hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Tornáztattuk, masszíroztuk, meleg fürdő, cukros kamillás tea, hőmérőzés... mi van még? Mindig olyan mintha kakilni akarna de végül nem jön semmi

3 hós 1 hetes


2009. dec. 22. 09:58
 1/6 anonim válasza:
100%
mindenképpen vidd orvoshoz!nekem is volt ilyen kiskoromban és majdnem kiszáradtam!
2009. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha anyatejes a baba, nem ritka dolog hogy ennyi ideig nem kakil.

De ha jobban megnyugszol, vidd orvoshoz.

2009. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki nem kakil, attól nem szárad ki.. attól száradna ki, ha hasmenése lenne folyamatosan.
2009. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk legvégső esetben a szélcső vált be, szerintem humánusabb is, mint a hőmérő, mert puha.
2009. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom anyatejes, pár hete heti 1szer van kaki. Pisi mindig. Jobban hasznosítja a szervezete az anyatejet most.

majdnem 3 hónapos baba anyukája

2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Laevolac-ot adhatsz neki,az én babám is azt kapott mikor csak anyatejet kapott és nem tudott kakilni egy pár nap tényleg nem gond,ha nincs széklete.A 6 nap azért már sok szerintem.
2009. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!