Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A felmelegitett anyatejet...

A felmelegitett anyatejet vissztehetem a hutobe a kovetkezo etetesig (3-4 ora) vagy el kell onteni?

Figyelt kérdés
Megszakad a szivem. Reggel kifejtem 70ml es a kisfiam csak 20-at volt hajlando megenni. El kell ontenem a maradek 50ml? :((
2010. márc. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nem öntöttem ki, a lefejt tej eláll 24 órát a dokim szerint. Volt, hogy melegítés után tettem vissza a hűtőbe, és nem volt semmi gond, a doki szerint csak akkor van baj, ha érzed, hogy már nem jó a tej, mert ki kell önteni:)

SZóval nyugodtan tedd a hűtőbe, ha bármi baja lesz, azt úgyis megérzed. Egyedül a lefagyasztott, felengedett tejet nem szabad újra fagyasztani.

Jó babázást!

2010. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Öntsd ki. Elhiszem, h fáj, de inkább a te szíved fájjon, mint később emiatt a babád hasa. Lefejt tej 24 óráig hűtőben eláll, de melegítés után az el nem fogyasztott maradékot ki kell önteni, nem melegítjük újból.
2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Én sem öntöttem ki annak idején, elvileg azt mondják nem szabad 2x melegíteni, de én mégis sokszor melegítettem és nem fájt a hasa és semmilyen más baja nem lett tőle.
2010. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
És tévedés mert a lefejt tej 48 óráig áll el a hűtőben. Ezt doki mondta.
2010. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Ki kell önteni.

24órát tárolható hűtőben, ezután az anyatej elkezdi magát lebontani, így egyre kevesebb tápanyag marad benne!!

2010. márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!