Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Felmelegített anyatejet...

Felmelegített anyatejet vissza lehet hűteni, ha nem ette meg mind a baba?

Figyelt kérdés
Le szoktam fejni a maradékot és ha még később kéri, azt odaadom. De most nem ette meg mind, maradt még.
2011. jan. 31. 09:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem fagyasztóból kivett, hanem csak hűtőben tartotam eddig (kb 5 órája fejtem le).
2011. jan. 31. 10:20
 2/3 xStefix ***** válasza:

Hát, papírforma szerint amit egyszer megmelegítettél, azt már nem jó újra lehűteni/melegíteni, pláne, ha bele is ivott...

Namost, ha nagyon kicsi még, akkor én inkább nem tenném. Ha már nagyobbacska és (gondolom) alaposan odafigyelsz azért a higiéniára, akkor egyszer-egyszer szerintem meg lehet csinálni. De rendszer ne legyen belőle, biztos, ami biztos.


Más kérdés: miért adod neki oda később a lefejtet? Kevesebb a tejed, mint kéne? (Nem kötözködés, csak kíváncsi vagyok.)

2011. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert evés után bealudt cicin, büfinél felkelt, de nem kérte már cicit. Akkor letettem, játszadozott, addig lefejtem a maradékot. Erre összekakálta magát és ilyenkor mindig újra éhes lesz és a hűtőben lévőt adtam neki oda, amiből meg is ivott 50 ml-t, de maradt még benne. De végül kiöntöttem, nem hűtöttem vissza.
2011. jan. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!