Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keves a tej? Vagy novekedesi...

Keves a tej? Vagy novekedesi ugras?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislanyom 7 hetes es nehany napja estenkent nem lehet jollakatni. 3 napja mar napkozben is mindkett cicibol kell etetnem egy evesnel mert ugy tunik nem eleg az egyik. Eddig etetesenkent valtogattam. Iszok amennyit tudok, elkezdtem ujra a szopis teat (par hete abbahagytam mert elkezdett fajni a baba hasa) de nem segit. Egyebkent rendesen kakil, pisil, es egeszseges. A sulya mondjuk 2-3 napja nem nagyon emelkedik dehat anyatejes babanal ez nem egyenletes, maskor is volt ilyen aztan megindult, eddig teljesen normalisan hizott es mivel kakil,pisil, nem hisztizik ezert nem hinnem, hogy gond lenne. Ha novekedesi ugras lenne, akkor gondolom kellene par nap, hogy a tejtermelodes alkalmazkodjon. Volt mar ilyen nalatok? Mennyi ido mulva oldodott meg? Nem akarok este tapszerezni...probaltam, hogy reggel fejek egy kicsit de annak az lett az eredmenye, hogy visszabukta mert nincs mar hosszaszokva a cumisuveghez, cicibol lassabban jon es ugy szinte sosem bukik. (bocs az ekezet nelkuli szovegert)
2015. aug. 7. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás valószínűleg, nálunk 2-3 napig tartott. Ne aggódj, csak tedd mellre minél többször.
2015. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 2-3 nap nem baj, hetente mérd,kakil egy nagyot már nulla plussz. növekedési ugrás lesz, 7 hetesen időszerű DE nem biztos,hogy hosszú távon jó lesz,ha csak egyszerre egy mellből szoptatsz. a fejés jó ötlet szoptatás után,de ne cumisüvegből add,medela calmából vagy kiskanállal. viszont a legbiztosabb maga a baba, engedd,hogy magának beállítsa a mennyiséget ami kell neki
2015. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!