Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért van az, hogy abba hagytam...

Mért van az, hogy abba hagytam a szopiztatást (mert elapadt) és neki álltam hízni? Még szoptattam egy deka nem jött rám, azóta 2 hetente 1 kiló.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy azért, mert ugyanannyit eszel, mint amikor szoptattál (mert hozzászoktál ahhoz a mennyiséghez).
2010. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
A szoptatás fogyaszt!
2010. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom,bár én egy dekát nem fogytam mikor szoptattam,tartottam a súlyomat amivel kijöttünk a kórházba,bár az a súly meg megegyezett a terhességem előtti súlyával:)De mióta nem cicizik a fiam,rohamosan hízok:(fogamzásgátlót nem szedek!
2010. márc. 9. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
A szoptatás nem fogyaszt mindenkit! 18 hónapja szoptatok és egy deka nem ment le. És nem zabálok.
2010. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is lesziv a fiam. Már előre félek, mi lesz velem, ha már nem fog szopizni. Imádok enni, most bátran megtehetem, amúgy meg mindig vigyáznom kellett magamra. 168 cm, 64 kg vagyok most, de 70 is voltam anno a terhességem előtt.
2010. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Én sem fogytam semmit a szoptatás alatt, de te más eset vagy, mert azt mondod, hogy ugyanannyi lett a súlyod, amennyi a terhesség előtt voltál, tehát ebből az jön le, hogy nem volt rajtad sok túlsúly. Így szerintem téged szinten tartott a szoptatás a fogyás terén. Valószínűleg több energiát viszel be, mint amennyit a szervezeted eléget és a szoptatás alatt azért nem híztál, mert az plusz kalóriát használt fel. Tehát lejjebb kell vinned a kalóriabeviteledet ahhoz, hogy ne hízz. Naponta hány kalóriát eszel most?
2010. márc. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húúú hát nem szoktam számolni:)De szüléskor 72 vtam,előtte meg utánna 60,deeee voltam én ennél több a fogamzásgátlótól is annó!Érettségikor több voltam,mint a 2.gyerek születésekor,oké az első babánkat 80kilósan szültem,de a doki is mondta h rengeteg víz volt akkor rajtam,nem segített semmi,5hónapos terhesen kezdtem vízesedni,a végére nem lehetett kivenni a bokámat,meg a talpam is feldagadt:S:S:S!De most fogyiba kedztem!:)3. napja salátát eszek,mézes,majonézes mártásba,fehér kenyérrel,és 1 kiló lement rólam 3 nap alatt!!!:)
2010. márc. 11. 07:28
 8/9 xStefix ***** válasza:

Ennyire gyorsan ne fogyózz, mert több fog visszajönni, mint amennyi eredetileg rajtad volt.. Lassabban, türelmesebben, különben túlhajtod a szervezeted.

A fehér kenyér egyébként elég egészségtelen, tiszta szénhidrát =kalória és kevés beltartalom. Inkább a teljes kiőrlésűt ajánlom, az sokkal jobb.

2010. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. márc. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!