Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tápszert adhatnék neki?

Milyen tápszert adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos Beba H.A. startot eszik.Hiába büfiztetem meg evés közben és után,még fél óra múlva is jön neki vissza.Próbáltam már a matracát is megemelni de az sem használt.

Köszi a segítséget előre is.


2010. márc. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Van tápszer kifejezetten bukós babáknak (AR jelzéssel)


A bebának is van ilyen:


[link]


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól tudom a milupa-nak van bukós gyerekeknek való tápszere, legalább is amikor én kértem, hogy írjanak egy doboz tápszert receptre a biztonság kedvéért a védőnő ilyet is ajánlott. Minden esetre én elvinném a gyereket először a háziorvoshoz, és kérnék egy beutalót orr- fül- gégészetre, biztos ami biztos nézzék meg a gyereket hozzáértő szakorvosok is. Bocsi ha ezen már túl vagy... Különben az én kisfiam is sokat bukott vissza ennyi idősen, de nem fél órával később, és egyszerűen csak azért mert túl ette magát anyatejjel. Nem lehet, hogy többet eszik neked is a kelleténél? Na nem okoskodok tovább...
2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Mindent rendben találtak nála.Egyszerre

100-110ml-t eszik.Az sok lehet neki?

2010. márc. 9. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
15:00-ás vagyok. Ha jól tudom testsúly kg-ként kell 150 grammot ennie egy nap. Ha mindent jónak találtak az orvosok akkor szerintem ne izgulj, biztos, hogy kinövi a gyerek. Talán tényleg érdemes lenne kipróbálni egy bukás elleni tápszert addig is.
2010. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!