Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám szopi mellett...

4 hónapos babám szopi mellett kap tápszert is. Adhatnék már neki esti etetésre valami mást a táp helyett?

Figyelt kérdés
Az esti etetés kb. 7-kor van. Hajnali 1 körül szopizik, majd 3-4 órakor szopi és táp, majd reggel 7 óra fele eszik megint. Adhatok neki mondjuk darát, vagy még várjak a hozzátáplálással?
2010. jan. 9. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejpépet 4 hós kortól adható. Én kisfiam nagyon szereti.
2010. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En elkezdeném a hozzátáplálást. Mert ha jól értelmezem akkor tápszert (anyatejpótlásra) kaptatok szopi helyett. En adnék neki almát, burgonyát..és igy tovább estére. Lehet táplálóbb lenne...és hátha végigaludná az éjszakát.


7hós kisfiú anyukája

2010. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer ébred én mindenképpen adnék neki tejpépet estére. Szerintem a hajnali 1-es szopinál nem kap eleget azért kel újra 3-4 között. Egy ekkora babának elég lenne egyszer kelni éjszaka. Az én 4 hónapos kislányom vacsira tápot kap 9 körül és reggel 7-8-ig alszik. Jó az ha szopizik éjszaka, mert legalább nem apad el a tejed.
2010. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha később kap vacsit, akkor is felkel 2 körül. Igen, azért szoptatom meg, hogy ne apadjon el a tejem, mert így is 2-re már sokszor csupa tej a pizsim. Csak attól félek, hogy ha tényleg végigalussza az éjszakát, akkor kevesebb lesz a tej. Azért lehet, hogy megpróbálom a tejpépet. Az táplálóbb mint a táp?
2010. jan. 10. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a tejpép táplálóbb mint a tápszer.
2010. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!