Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Jó éjszakát tápszert...

Milyen Jó éjszakát tápszert adhatnék 10,5 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok?
2010. jan. 27. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ne tápszert,hanem laktató,rendes vacsorát adj neki.A tápszer ilyen korban már nem laktató.s a természetes ételek egészségesebbek is.
2010. jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tápszerre még szüksége van.
2010. jan. 27. 06:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 11hónapos, a milupa jó éjt tápszerét kapja este. Még amit elfogad az a mildibé. Reggel simát kap, éjjelre pedig a fenti kettő közül valamlyiket. Mist akciós a milupa a tecsoban,2600helyett 1800ft. Ja és a brendonban is van mildibé akció. Szoktam rendelni neten is a bookline oldalról,ott is jó árak szoktak lenni,csak ki kell várni..
2010. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És alszik tőle éjszaka?
2010. jan. 27. 06:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,alszik,de nem tudom hogy a tápszertől!? Ő már 10hetes kora óta átalussza az éjszakát,néha fogzás vagy mozgásfejlődés zavart be,de nem volt vészes.Bementem megsimogattam és már aludt is. Én 8hónaposan kezdtem nála a tápszert(akkor ment el egyik napról a másikra),elég erős tejem volt,ezért a dokink ezeket javasolta anyatej helyett. Esetleg próbáld meg,hogy fürdés előtt egy kicsivel adsz neki főzeléket és fürdés után meg tápszert,barátnőmék fiánál ez vált be a sok éjjeli ébredés ellen.
2010. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Beba Jó éjszakát tápszert adok az ikreimnek (9 hósak) , alszanak tőle éjjel.

Szerintem is szükségük van még tápszerre.

2010. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 10 hónaposom milupa jó éjt tápszert eszik és nekünk bevált. Fiam átalussza az éjszakát újra.
2010. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem baj ha előtte Bebát evett és most Milupát fog?
2010. jan. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!