Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezd elapadni a tejem, illetve...

Kezd elapadni a tejem, illetve kezdődő mellgyulladásom van! Egy két tanács jól jöhetne mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történetem a következő augusztus 12.-én sürgösségi császármetszést hajtottak végre rajtam mert a kicsi nyaka köré tekerte a köldökzsinórt szombati nap hazaengedtek de Kedden újra kórház lett mert a kicsinek bélcsavarodása volt azonnal meg kellett műteni és én rettentő sok ideget nyeltem egyedül mert a férjem távol van és nem engedték be Magyarországra.. Szóval így egyedül csináltam végig napokon át főtt ételt nem láttam csak stressz volt számomra. Végre hozzátáplál és megkezdődött de nagyon kevés tejem van hozzá teszem nagyon nagy mellem van... Érdekelnének az alternatívák, hogyan hozhatnám vissza a tejcsimet

2015. aug. 26. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, táplálkozz rendesen és egészségesen, igyál sok folyadékot, valamint fogyaszthatsz tejserkentő teát vagy ehetsz köménylevest (se a teát, se a levest nem próbáltam, de az idősebb ismerősök mindig az utóbbit emlegették), emellett tedd minél többször mellre a babát.

Ha fáj és feszít a melled, valamint akár csomót is érzel benne, akkor:

- vizes borogatás,

- szoptatás közben masszírozd a melled,

- a babát különféle pózokban tedd mellre, hogy jól ki tudja szívni a tejcsatornákat,

- szoptatás után még fejj le annyit, amennyit bírsz.

2015. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsodat!!! Mindenféleképpen kipróbálom. Amit észrevettem sok sok nagyon apró csomócska van a mellemben amit nehéz észrevenni mivel hatalmas mellem van :( Viszont nagyon forró a mellem amit a kezdődő mellgyulladásnak tudtam be elvileg spriccelni e kellene a tejnek mikor megnyomom a bimbót de csak gyöngyözik :(
2015. aug. 27. 06:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megnyomod nem spriccel a tej, max. akkor, amikor a tejleadó reflex beindul.
2015. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!