Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám leadni a terhess...

Hogyan tudnám leadni a terhesség alatt felszedett 20 kilót ha szoptatok?

Figyelt kérdés
Ha nem lehet tornázni, diétázni, sportolni, mégis mitől fogyjak le? Mert acukrom miatt mindenképpen le kell fogynom. Mik a tapasztalatotok?
2008. szept. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem magától a szoptatástól mentek le a pluszok, meg a babahurcolástól, ringatástól. Nem tudom, hogy ez másoknál hogy van.
2008. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
védőnő is ezt mondta.. de már 2 hónapos a babám, és a kilóim, mint valami pióca ragaszkodnak hozzám még mindig.. :-(
2008. szept. 7. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon óvatosan lehet azért tornázni, vagy mondjuk nagyon sokat sétálni a babával a szabad levegőn, de gyors tempóban napi legalább fél órát. Diétázni lehet abban az értelemben, hogy pl. nem eszel édességet, de még édesítőszerrel készültet sem, vagy egy picit kevesebbet vacsorázol stb. Ha nagyon elfogott az éhség, akkor sárgarépát majszoltam (egy idő után már megszoktam) Én sem tudtam fogyni magamtól amíg csak szoptattam, amikor már elkezdtem a hozzátáplálást,a baba 6 hónapos korában, elkezdtem kocogni hetente 3X az esti szopi után, egy nagyon jól tartó sportmelltartóban. Nekem csak így lett eredmény.

Remélem Neked is sikerül! Sok sikert!

2008. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Állítólag a szoptatás a legjobb zsírégető, de ha ez nem lenne elég, nyugodtan tornázz. Csináld ami biztonságos és jólesik. Én is tornázok, terhesség alatt is tornáztam még az utolsó napjaimban is és minden rendben volt. Figyeld a tested és ami jólesik nyugodtan csináld. Told fel a babakocsit a dombon, ha tudsz menj úszni, jógázz... én ezeket csinálom.

Az étkezésről annyit, hogy sem most, sem terhesség alatt nem kell túlzásba vinni. Otthon készült ételeket egyél, friss alapanyagokból, sok zöldség, gyümölcs, aminőség a lényeg nem a mennyiség!!!!

2008. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!