Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek a terhesség...

Hogy viselitek a terhesség alatt felszedett kilókat? Olyan kismamák válaszát várom, akik nem 50kg-val kezdték.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Szia! Én 48 kg kezdtem, de az egész terhesség alatt semmi bajom nem volt. Nagyon jól éreztem magam. sosem vizesedtem és nem fájtak a lábaim a felszedett kilóktól. 10 kg jött rá össz-vissz.
2009. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Hát bőven 50 kg felett kezdtem...4 hós terhesen hiztam 8 kg-ot,amire én azt hittem,tök jó,de a nőgyógyász szörnyülködött,hogy ez borzasztó sok,és heti 1 alma-viz napot javasolt,és szénhidrátszegény étkezést.Nem nagyon tudtam betartani,és a terhesség végén csakúgy ugráltak rám a kilók,plusz vizesedtem is nagyon,volt olyan,hogy két egymást követő napon 3 kg volt a különbség.Majdnem 30 kg-ot hiztam a végére,gyűlöltem magam.Most 8 hós a fiam,de még mindig van bőven,de azért igyekszek odafigyelni.
2009. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Èn már nem vagyok kismama,de 50 kg mal indultam és 82 vel mentem szülni.Igaz nagy hasam volt nagyon,meg vizes is voltam....Hát az utolsó 2 hétben már ülni is alig bírtam....Szerrencse mára nincsen rajtam egy sem mert megint 50 kg vagyok 15 hónappal a szülés utánn.Elég gyorsan sikerült lefogynom szerencse,csak a hasamon maradt egy kevés...De ez van.
2009. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én igen nehezen. 65kg-ról indultam és most a 36.héten vagyok 84kg.Mondjuk vizesedek rendesen,azzal nyugtatnak,h ebből sok a víz.

Te?

2009. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értetted a kérdést, hogy NEM azok érdekelnek akik amúgy is vékony vagy normál testalkatúak hanem husibban voltak eleve?

Bocs ha nem így értetted:)

de azért én leírom. Én 75 kilóval kezdtem a terhességem a fiammal és ez a súly háááát kb.10 kilóval több mint kéne legyen a súlyom (178cm vagyok).

Én utáltam egy dekát is hízni még erre pluszban, és azt is utáltam mikor a védőben fennhangon kimondta a védőnő hogy mondjuk 23 hetesen 80 kiló voltam illetve a legvégén 94!!! azokat a szemeket kellett volna látni amik rámmeredtek!! pedig ez totál ugyanaz volt mint egy 50 kilós terhes 75 kilóval a végére, de azon senki se szörnyülködött érdekes mód:)

Amúgy a 33.hétig "csak" 8 kilóval lettem több baromira örültem magamnak, erre az utolsó 2 hónapban annyira vizes lettem hogy végül ugye feljött még vagy 10 kiló...

Mondjuk miután hazajöttünk a kórházból minden víz lement rólam és stabilan 74-75 kiló vagyok /voltam azóta is.


Most a kistesót várom szintén 75 kilós indulósúlyról, diétázok odafigyelek mit eszek, de b.kker már megint hajszálra ugyanúgy hízok mint az első terhesség alatt mert most vagyok 17 hetes és 3 kiló már feljött...

Úgyhogy én lelkileg már beletörödtem h megint megkapom majd a dokimtól hogy ilyen súllyal nem vállal szülést (holott semmi bajunk se volt gyorsan, szépen megszületett a kisfiam) meg most is az AFP.n kérdezték hány kiló vagyok mondtam, hogy 78 és még jól végigmért az asszisztensnő...

Hát ez van:)

2009. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 63 kg-val kezdtem, most 36 hetesen 83 kg vagyok. Nagyon vizesedek már a terhesség elejétől kezdve.

Én "alulra" híztam, olyan a lábam mint egy elefánté. A combomon a bőr elég nagy területen szét is repedt, most jó ronda lila.

Annyira nem vagyok elkeseredve, mert biztos vagyok benne hogy a súlyom nagy része víz és ez a szülés utáni hetekben várhatóan kimegy a szervezetemből. Ami háj meg keletkezett, azt próbálom majd mozgással eltüntetni.

A striás bőröm zavar, de azzal meg nem lehet mit csinálni. Hiába kentem, mégis szétrepedt...

2009. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén utálom magam. Világ életemben 50 kg körül voltam, aztán még a bébi előtt sikerült a nagy egészséges életmódnak, vitaminoknak és egyebeknek a hatására 65kg-ra híznom, akkor estem teherbe. És szépen lassan jöttek fel a kg-k. Végül 100kg-osan mentem szülni, ami horror volt. Mire kijöttem a kórházból, már csak 88 voltam, most meg 80, de mikor meglátom az 50kg-os modell anyukákat sírni tudnék. :-(
2009. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én túlsúlyos voltam már az elején is 100,5 kg-mal kezdtem.Most 30 hetes vagyok és 107,5kg-nál tartok.

De nem is érzem azt a 7,5 kg-ot.

És mindenki azt mondja,hogy nem is láttszik rajtam.

2009. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 68 kg-al kezdtem a terhességet, 98 kg voltam, mikor mentem szülni. Borzalmas volt, már a lábaim nagyon kivoltak.Vizes is voltam, ami még most sem ment le teljesen. Most 80 kg vagyok és 7 hete szültem.
2009. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 72vel kezdtem,most 31 hetes vagyok és 86 kiló. :( Tudom hogy nem ezzel kéne foglalkozni,de néha sirni tudnék! Akkora fejem lett! =) Pedig nem zabálok! És még csak most jön a java!! Nagyon szomorú vagyok ez miatt,mert tudom hogy ez nagyon nehezen fog lemenni. Na meg az ismerösök 'kedves' megjegyzései,hogy hűűűű te mennyit hiztál... :(
2009. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!